رفتن به محتوای اصلی
x
 • ♨از مسئول حسابداری پیشین تقدیر شد.

  🔹به گزارش روابط عمومی معاونت درمان، در راستای قدردانی از همکاری و زحمات مسئول محترم حسابداری پیشین ، با حضور مدیر امور عمومی و مسئول تدارکات به همراه کارشناسان واحد حسابداری معاونت در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه از زحمات خانم مشتاقی نیا با تقدیم لوح تقدیر و هدایا تقدیر بعمل آمد. 

 • ♨جلسه بررسی نحوه رسیدگی صحیح به شکایات سامانه 190 و ارزیابی عملکرد شکایات سامانه

  ✍به گزارش روابط عمومی معاونت درمان روز یکشنبه 20 خرداد 1403 جلسه نحوه رسیدگی صحیح به شکایات سامانه 190 و ارزیابی عملکرد شکایات سامانه با حضور دکتر دیباجی مدیر نظارت و اعتباربخشی امور درمان و جمعی از مسئولین و کارشناسان معاونت برگزار شد.

 • مرحله سوم دوره آموزشی مقابله با حوادث CBRNE در بیمارستان فاطمیه بادرود

  سومین جلسه از دوره آموزشی مقابله با حوادث احتمالی و آلودگی زدایی با حضور دکتر زمانی رئیس پدافند غیر عامل و hse دانشگاه ،سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث و کارشناسان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و همچنین کادر درمان بیمارستان فاطمیه بادرود و خاتم الانبیا نطنز برگزار شد .

 • ⭕جلسه ارتقا فرآیندهای پرستاری آموزش و پیگیری بیمار در تاریخ ۲۰ خردادماه ۱۴۰۳ توسط مدیریت پرستاری دانشگاه برگزار شد.

  ✍به گزارش روابط عمومی معاونت درمان روز یکشنبه بیستم خرداد 1403 جلسه ای به منظور ارتقا فرآیندهای واحد پرستاری آموزش و پیگیر بیمار با حضور خانم کریمی مدیر پرستاری دانشگاه، کارشناس مدیریت پرستاری و سوپروایزرین آموزش سلامت بیمارستان های خصوصی، خیریه و وابسته به ارگان برگزار گردید.

 • 💠جلسه بررسی شیوه نامه انتخاب و پایش عملکرد مدیر خدمات پرستاری مراکز آموزشی درمانی و بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

  ✍به گزارش روابط عمومی معاونت درمان جلسه مذکور توسط مدیریت پرستاری دانشگاه در روز شنبه مورخ 1403/03/19 در معاونت درمان برگزار شد.

 • مراسم تکریم و معارفه سرپرست بیمارستان نور و حضرت علی اصغر (ع)

  🔰در مراسمی با حضور دکتر سلطانیان مدیر دفتر و مشاور رئیس دانشگاه، دکتر دیباجی رئیس اداره نظارت و اعتباربخشی، دکتر محمدی مسوول نظارت بر بیمارستان ها و مراکز جراحی محدود معاونت درمان، سرپرست جدید بیمارستان معرفی شد.

  🔻این مراسم روز پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ با حضور جمعی از مدیران و مسوولین دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سالن اجتماعات بیمارستان خورشید برگزار و ضمن تقدیر از تلاش‌های دکتر فرقانی رئیس سابق بیمارستان ، دکتر غلامعلی دوروشی بعنوان سرپرست جدید این مرکز منصوب شد.

 • ⭕️ جلسه شورای اخلاق دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

  🔹️این نشست در روز چهارشنبه ۱۶ خرداد ماه ۱۴۰۳ برگزار گردید و دومین دستور کار در خصوص بسته های خدمات سلامت و آموزش نیروها با رویکرد اخلاق حرفه ای، که گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته در این خصوص و شیوه نامه اخلاق حرفه ای تهیه شده و در حوزه معاونت بهداشت ارائه و بحث و تبادل نظر با اساتید و مسئولین و اعضای شورا صورت گرفت.

 • برگزاری کمیته مدیریت خطا و خطر دانشگاهی

  به گزارش روابط عمومی معاونت درمان:

   به منظور بررسی فرآیندهای درمانی،ارتقا فرهنگ ایمنی بیمار و پیشگیری از وقوع وقایع ناخواسته درمانی در بیمارستان های استان،روز چهارشنبه 16 خرداد 1403 توسط  اداره تعالی خدمات بالینی معاونت درمان، از ساعت 8 لغایت 10 در تالار دکترادیب دانشکده پزشکی با حضور معاون درمان، اعضای هیات علمی دانشگاه، مدیران و روسای ادارات و کارشناسان معاونت درمان تشکیل گردید.

 • اعلام تغییر ساعات کاری واحد های تابعه دانشگاه

  بر اساس مصوبه هئیت وزیران و در راستای مصرف بهینه انرژی و جلوگیری از هرگونه خلل در ارائه خدمات سلامت به آحاد مردم شریف استان، ساعات کاری تا ۱۵ شهریور ماه ۱۴۰۳ به شرح زیر اعلام می‌گردد:

  🔹 ساعات کاری حوزه پردیس دانشگاه از ساعت ۶ تا ساعت ۱۳:۳۰ می‌باشد.

  🔹 ساعات کاری ستاد معاونت‌های درمان، بهداشتی، غذا و دارو، مراکز تحقیقاتی و ستاد شبکه‌های بهداشت و درمان از ساعت ۶ تا ساعت ۱۳ می‌باشد.

 • در راستای حفظ کرامت حقوق و امنیت روانی بیماران انجام شد؛

  🌐در راستای حفظ کرامت حقوق و امنیت روانی بیماران انجام شد؛

  🔸ابلاغ دستورالعمل ملی البسه استاندارد بیماران به تمامی بیمارستان ها و مراکز تشخیصی و درمانی وزارت بهداشت

  🔸باتوجه به وجود خدمات مختلفی که در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی برای انجام بررسی های تشخیصی و یا اعمال جراحی وجود دارد، بیماران باید از لباس های مخصوصی که با نوع خدمات مربوطه مطابقت دارد، استفاده کنند.