۱۵ الی ۲۴ مهر ماه هفته نیروی انتظامی برسبز قامتان این نیرو گرامی باد

 

پرسنل نیروی انتظامی جهت حفظ امنیت وبرقرای ارامش شبانه روز در حال گشت زنی هستن و برای انان کوچه یا خیابان فرقی نمی کند ودر داخل شهر با خودرو ویا موتور و در خیلی از مواقع با پای پیاده در حال گشت زنی هستند، و در این راستا شهدای زیادی را تقدیم ملت کرده اند

 

آنها برای امنیت  و آسایش من وشما وجلوگیری از هرج و مرج فقط یک هفته در سال کار نمیکنند وهمیشه در تلاش هستند

 

ما امنیت واسایش خومان را مدیون تلاش وزحمت شبانه روزی این عزیزان هستیم .

 

 

یاد ونامشان همیشه گرامی باد

 

 

سبز پوشان سپید نام

 

 

ای سبزپوشان سپید دل، ای حماسه سازان پیروز، ای سنگرداران همیشه بیدار، ای نشان های سرافرازی بر دوش، آرامش شهرهامان نشان از سبزی نام و یاد شماست؛ شمایی که سینه در سینه و مشت در مشتْ در پهنای همه آبادی ها، در برابر طاغوتِ بیداد و ستم ایستاده اید و در مصاف با اهریمنان شب پرست، بر پیکره سیاه ظلم، تیر و تبر فرود آورده و بر ریشه فساد تیشه می کوبید.

 

ای رهروان راه عدالت، ای دلیر مردان، بیداری و هوشیاری را با استقامت و ایمان پیوند زنید و هم چون همیشه، به کار بهشتیِ پاسداری از ارزش های اسلام و انقلاب تداوم بخشید. ای سپیدنامان، کتاب وجودتان به شیرازه امن وامان خداوندی مستحکم و پابرجایْ و خروش مخلصانه شما، در بارگاه کبریایی مقبول و مأجور باد.

 

 

آیه عدالت « نشان نیروی انتظامی »

 

بر تارک «نشان نیروی انتظامی» آیه هشت سوره مائده می درخشد: «ای کسانی که ایمان آورده اید، همواره برای خداوند قیام کنید و به عدالت گواهی دهید». پیام بلند این آیه آن است که عدالت اجتماعی، تنها یک توصیه اخلاقی نیست، بلکه فرمان حتمیِ خداوند است.

 

 

کارکنان غیور این نیرو نیز، خود را سربازن حکومت اسلامی دانسته و این آیه را سرفصل همه فعالیت های خویش می شمرند. نیروی انتظامی در تلاش برای استقرار عدالت اسلامی ـ که آن را مهم ترین وظیفه خود می داند ـ می کوشد که در مبارزه با ظلم و جنایت، ریشه پلیدی ها را از رخسار جامعه بزداید و با اجرای قانون که ریشه در احکام اسلام دارد، پرچم دار راستین حکومت اسلامی باشد .

 

       تهیه و تنظیم/ دکترشهین مرتجی  

مسؤل امور فرهنگی/ معاونت درمان اصفهان

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی اصفهان

خیابان آیت الله قدوسی (آپادانااول) تلفن:۳۶۶۱۹۶۶۱  فاکس:۳۶۶۱۲۱۹۳