گرامیداشت هفته بسیج اساتید .

 
 

: بسم الله الرحمن الرحیم

 

بسیجى، یعنى دل با ایمان، مغز متفکر، داراى آمادگى براى همه‏ ى میدانهایى که وظیفه‏ ى انسان را به آن میدانها فرا میخواند.

مقام معظم رهبری

 

 

بسیج یک جریان ریشه دار مکتبی و انقلابی است که با بصیرت و آگاهی عمیق در میادین مختلف، استوار ایستاده و حیات انقلاب و تداوم حرکت مردم ایران اسلامی در پیمایش قله‌های افتخار آفرین پیشرفت و سربلندی را تضمین و نقش بسیار موثر خود را ایفا نموده است. بسیج شجره طیبه‌ ای است که در گلزار معطر انقلاب اسلامی روییده و رشد کرده و روز به روز تنومندتر و ریشه‌دارتر می شود.

 

 

بسیج نهادی ارزشمند و انقلابی است که با بهره گیری از پاک ترین و شریف ترین افراد و حضور در صحنه‌های مختلف از دفاع مقدس تا در صحنه های آبادانی کشور اسلامی و مقابله با هجمه‌های فرهنگی و عقیدتی دشمنان نقشی بسیار مهم و اساسی را در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عهده دار بوده است.

 

 

ملت بزرگ ایران اسلامی آرامش و آسایش امروزی را مدیون ایثار و ازخودگذشتگی بسیجیانی هستند که مفسر واقعی واژه ایثار بوده و با الهام از مکتب عاشورایی حضرت ابا عبدا... الحسین (ع)، عزت و آزادگی و شرف انسانی را برای میهن اسلامی به ارمغان آوردند تا این چنین در محضر خداوند متعال،امام (ره) و مردم ولایت مدار ایران اسلامی سربلند و شایسته تحسین بسیار باشند.

 

 

اکنون نیز باید بسیجیان  که همواره در دفاع از کیان سرزمین عزیزمان پیشتاز بوده اند، با همت و تلاشی جهاد گو نه وعلمی از توان عظیم خویش برای  پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر کشور عزیزمان در عرصه های مختلف علمی و فرهنگی استفاده نمایند.

 

 

فرا رسیدن هفته بسیجاساتید را به مقام عظمای ولایت و جامعه بزرگ دانشگاهی، خانواده معزّز شهدا،جانبازان،  آزادگان،رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس،آحاد بسیجیان غیرتمند و با بصیرت ایران اسلامی به ویژه اساتید بسیجی تبریک عرض نموده و امیدواریم در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهنمودهای خردمندانه رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله امام خامنه‌ای "مد‌ظله العالی" در پاسداری و صیانت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق باشید.

 

 

 تهیه و تنظیم/ دکتر شهین مرتجی

مسئول امور فرهنگی/ معاونت درمان اصفهان   

 

 

 
 

 

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی اصفهان

خیابان آیت الله قدوسی (آپادانااول) تلفن:۳۶۶۱۹۶۶۱  فاکس:۳۶۶۱۲۱۹۳