اخبارآموزش

دوره آموزشی مقدماتی حفاظت در برابر اشعه ویژه مراکز پزشکی

دوره « آموزش مقدماتی حفاظت در برابر اشعه ویژه مراکز پزشکی» در دی و بهمن ماه سال جاری (هر پنجشنبه) توسط مدیریت محترم توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه برگزار می گردد.  شرکت در این دوره اختیاری می باشد. در صورت تمایل کارکنان به شرکت دراین دوره، اسامی (نام، نام خانوادگی و کد ملی) و مستندات مربوطه به صورت مکتوب و از طریق اتوماسیون اداری حد اکثر تا تاریخ ۲۰/۹/۹۶  به آن مدیریت محترم ارسال گردد.

دسترسی به مجلات نیچر جهت کاربران دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

به اطلاع می رساند‌ پیرو اعلام مدیر محترم مرکز توسعه و هماهنگی اطلاع رسانی وزارت متبوع در خصوص توافق انجام گرفته آن مدیریت با ناشر Nature، دسترسی آزمایشی (Trial) دانشگاههای علوم پزشکی کشور به مجموعه مجلات ناشر مذکور از این تاریخ تا پایان سال میلادی ۲۰۱۷ برای همه دانشکده/دانشگاههای علوم پزشکی کشور فراهم شده است.

دومین برنامه راهبردی اخلاق پزشکی در جمهوری اسلامی ایران

جهت دریافت دومین برنامه راهبردی اخلاق پزشکی در جمهوری اسلامی ایران ابلاغی از سوی شورای محترم عالی اخلاق پزشکی کشور اینجا کلیک نمایید.

تقویم آزمون های الکترونیکی مهرماه ۱۳۹۵

جهت دریافت تقویم آزمون های الکترونیکی گروه توسعه آموزش و بهسازی مدیریت محترم توسعه سازمان در مهرماه کلیک نمایید.

دسترسی به بانک های اطلاعاتی

 با توجه به نامه شماره ۲۰۲/۴/و مورخ ۱۸/۲/۹۵ ریاست محترم مرکز توسعه اطلاعات و انتشارات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص برقراری دسترسی به بانک اطلاعاتی ESCI ،امکان دسترسی کاربران محترم کتابخانه های دانشگاه به این بانک اطلاعاتی از طریق لینک روبرو در وب سایت کتابخانه الکترونیک دانشگاه فراهم می باشد.

دسترسی به بانک های اطلاعاتی

با توجه به نامه شماره ۲۰۲/۴/و مورخ ۱۸/۲/۹۵ ریاست محترم مرکز توسعه اطلاعات و انتشارات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص برقراری دسترسی به بانک اطلاعاتی ESCI ،امکان دسترسی کاربران محترم کتابخانه های

دسترسی به بانک های اطلاعاتی

با توجه به نامه شماره ۲۰۲/۴/و مورخ ۱۸/۲/۹۵ ریاست محترم مرکز توسعه اطلاعات و انتشارات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص برقراری دسترسی به بانک اطلاعاتی ESCI ،امکان دسترسی کاربران محترم کتابخانه های

راه اندازی سامانه مجازی دریافت مدارک تحصیلی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان همدان

با عنایت به مکاتبه معاونت محترم آموزشی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان همدان در خصوص راه اندازی سامانه مجازی دریافت مدارک تحصیلی ، به اطلاع دانش آموختگان این دانشگاه می رساند نظر به راه اندازی سامانه مذکور از تاریخ ۲۴/۰۹/۹۴ به آدرس  www.umsha.ac.ir  ، امور مربوط به دانش آموختگان این دانشگاه از طریق سامانه پیشگفت اجرا می گردد.

دریافت فایل های آموزشی دوره مدیریت کیفیت و مدلهای تعالی سازمان

 جهت دریافت فایل های آموزشی دوره مدیریت کیفیت و مدلهای تعالی سازمان به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

برگزاری جلسه آموزشی مدیریت کیفیت و تعالی سازمان

با توجه به اهمیت موضوع مدیریت کیفیت و تعالی سازمانی در جهت ارتقای مستمر کیفیت خدمات سلامت و تعالی عملکرد خدمات بالینی، افزایش بهره وری و استفاده بهینه از امکانات بهداشتی درمانی ، این معاونت با همکاری مدیریت توسعه سازمان و منابع انسانی ، اقدام به برگزاری آموزش حضوری با عنوان مدیریت کیفیت و مدلهای تعالی سازمانی نمود.

صفحه‌ها

اشتراک در اخبارآموزش

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی اصفهان

خیابان آیت الله قدوسی (آپادانااول) تلفن:۳۶۶۱۹۶۶۱  فاکس:۳۶۶۱۲۱۹۳