اخبار

تشیع پیکر مطهر شهید محسن حججی

مراسماستقبال از پیکر پاک شهید مدافع حرم محسن حججی امروزچهارشنبه ۵ مهرماه ساعت ۱۶:۳۰در میدان امام اصفهان برگزار خواهد شد .

فراخوان بسیج به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

با توجه به آغاز هفته دفاع مقدس مراسم بزرگداشت رشادتها و فداکاریهای سربازان ۸سال دفاع مقدس ، مراسمی در روز   سه شنبه مورخ ۴/۷/۹۶رأس ساعت ۷/۴۵صبح در مرکز همایشهای علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می گردد  . لذا از کلیه بسیجیان دعوت می گردد در ساعت مقرر در این مراسم حضور به هم رسانند .

تلاوت نور(دور سوم)

در عظمت و جلال قرآن همین بس که با گذشت ۱۴ قرن از نزول آن هنوز کسی نتوانسته کوچکترین خللی در آن ایجاد کند. اسلوب بیان و کلمات قرآن چنان تازه و شیرین است که گویی دیروز پیدا شده است .مفتخریم به اطلاع همکاران محترم برسانیم دور اول و دوم جزء خوانی قرآن کریم توسط همکاران به پایان رسید،ثبت نام دور سوم آغاز گردید. لذا از همراهان همیشگی دعوت می گردد جهت حضور سبزشان در دور سوم با واحد امور فرهنگی تماس حاصل فرمایند.

تلاوت نور

مفتخریم به اطلاع همکاران محترم برسانیم دور اول جزء خوانی قرآن کریم توسط همکاران به پایان رسید،ثبت نام دور دوم آغاز گردید. لذا از همراهان همیشگی دعوت می گردد جهت حضور سبزشان در دور دوم با واحد امور فرهنگی تماس حاصل فرما یند .

فراخوان

به اطلاع کلیه همکاران بسیجی و غیربسیجی می رساند به مناسبت سالگرد آزاد سازی خرمشهر، روز مقاومت و ایثار مراسم باشکوهی در روز چهارشنبه ۳/۳/ ۹۶ رأس ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۲ ظهر در مرکزهمایش های علمی دانشگاه برگزار می گرددلذا از همکار محترم بخصوص ایثار گران معزز دعوت می گردد در ساعت مقرر در این مراسم حضور بهم رسانند .

فراخوان

با سلام و احترام به اطلاع می رساند با قرار گرفتن درایام مبارک اعیاد شعبانیه واحد بسیج کارکنان دانشگاه مراسمی را به همین منظور در تاریخ ۹۶/۲/۱۱ ازساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۲ در محل مرکز همایش های علمی دانشگاه برگزار می نماید لذا از کلیه نیروهای بسیجی ( برادران و خواهران ) دعوت می نمایددرمراسم مذکور رأس ساعت مقررحضور بهم رسانند .

فراخوان

 قابل توجه کلیه همکاران گرامی :به اطلاع می رساند جهت امداد رسانی در امر درمان و رسیدگی به وضعیت سلامت هموطنان دراکثرنقاط محروم از جنابعالی دعوت می گردد چنانچه دارو و دیگر اقلام مصرفی پزشکی مازاد مدت دار در منازل خود دارید تا تاریخ ۵/ ۱۱ /۹۵ به واحد امور فرهنگی تحویل نمائید.

اطلاعیه بسیج

 

به مناسبت بزرگداشت سی و هفتمین سالگرد تأسیس بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی (ره )روز چهارشنبه مورخ۳ /۹ /۱۳۹۵ از ساعت ۴۵ / ۱۱ مراسمی با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه همراه با اقامه نماز جماعت در محل مسجدامام خمینی (ره) روبروی دانشکده پزشکی بر گزار می گرددلذا از کلیه بسیجیان دعوت می گردد رأس ساعت مقرردر این مراسم حضور بهم رسانند. 

 

فراخوان بسیج به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

با توجه به آغاز هفته دفاع مقدس مراسم بزرگداشت رشادتها و فداکاریهای سربازان ۸ سال دفاع مقدس مراسمی در روز یکشنبه مورخ ۴/۷/۹۵ رأس ساعت ۹ صبح در مرکز همایشهای علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می گردد  . لذا از کلیه بسیجیان دعوت می گردد در ساعت مقرر در این مراسم حضور به هم رسانند .

پیام عرض تبریک انتصاب معاون درمان

برادر ارجمند جناب آفای دکتر حمیدرضا شتابی انتصاب شایسته جنابعالی را از طرف رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به سمت معاون درمان استان از طرف کلیه همکاران این حوزه تبریک وتهنیت عرض نموده و توفيق روزافزون جنابعالي را از درگاه خداوند تبارك و تعالي مسئلت مي نمائيم و آرزو می کنیم روزهای پیش رو برای جنابعالی همراه باعزت ، سر بلندی و توأم با خدمت باشد.

  واحد امور فرهنگی/ معاونت درمان

صفحه‌ها

اشتراک در اخبار

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی اصفهان

خیابان آیت الله قدوسی (آپادانااول) تلفن:۳۶۶۱۹۶۶۱  فاکس:۳۶۶۱۲۱۹۳