اخبار

سلامت

در سال هاي پس از پيروزي  انقلاب اسلامی به كارگيري نيروهاي زنان در سطوح مختلف  تخصصي  ( به خصوص براي بهداشت و سلامت جامعه

و تأكيد بر حقوق انساني ، اجتماعي و فرهنگي زنان در منشور حقوق و مسئوليت هاي  زنان در نظام جمهوري  اسلامي ايران و تشكيل شوراي فرهنگي اجتماعي زنان ، قابل تأمل و يكي از افتخارات جمهوري اسلامي ايران مي باشد.                                                                                                                   

کلاس آموزشی با عنوان" آشنائی با اصول بازرسی مراکز ارایه خدمات دندانپزشکی "

کلاس آموزشی با عنوان " آشنائی با اصول بازرسی مراکز ارایه خدمات دندانپزشکی " در روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۸/۶/۱۴ در سالن کنفرانس معاونت درمان به همت اداره دندانپزشکی جهت کارشناسان نظارت بر درمان شبکه ها و ستاد معاونت برگزار گردید .(ادامه)

بازدید رئیس بیماریهای غیرواگیر وزارت بهداشت از مراکز درمان سرطان استان

رئیس بیماریهای غیرواگیر و کارشناسان نظارت و ارزشیابی مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماریهای وزارت متبوع روز یکشنبه ۲۷مردادماه ۹۸ ضمن بازدید از مراکز درمان سرطان استان  در جلسه ای مشکلات مربوط به درمان بیماران سرطانی را پیگیری و راهکارهای مناسب جهت بهبود مشکلات در این حوزه را ارائه نمودند.

سمینار آموزشی ۳ روزه بهبود کیفیت و مدیریت اصول پرستاری

سمینار آموزشی ۳ روزه بهبود کیفیت و مدیریت اصول پرستاری از تاریخ ۹۸/۴/۳۱ لغایت ۹۸/۵/۲ در قالب آموزش مداوم جهت مسئولین بهبود کیفیت و سوپروایزرین بالینی مراکز درمانی استان توسط اداره نظارت و اعتباربخشی معاونت درمان برگزار گردید .

در این سمینار با مروری بر سنجه های اعتباربخشی نسل چهارم ابلاغی از سوی وزارت متبوع ، استانداردهای مربوط به حیطه های مراقبت های حاد و اورژانس ، مراقبت های جراحی و بیهوشی ، مراقبت های مادر و نوزاد ، ایمنی بیمار ، طب انتقال خون و کنترل عفونت توسط مسئولین و کارشناسان مربوطه ارائه گردید .

پیام عرض تبریک تولد به همکار محترم

 

برادر گرامی جناب آقای دکتر حمید گنجی

مدیرمحترم درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 

 

 امروز سالروز گزینش زمین ، اختیار و انتخاب و نفی بهشت بی دردی از جانب شماست

لذا ضمن تجدید ارادت همکاران بر خود وظيفه مي دانيم از زحمات و تلاشهای

بیدریغ شما در امور درمان  صمیمانه تقدیر و تشکر کرده و عمری پر از

سلامتی همراه با موفقیت وپیروزی در کنار خانوده از یگانه هستی بخش

جهان برایتان مسئلت می نمائیم

باشد که بقاء عمرشما با عزت و سربلندی و تواًم باخدمت باشد

همایش پیاده روی کارکنان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

همایش پیاده روی کارکنان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به مناسبت سال روزجهانی مبارزه با مواد مخدر در تاریخ۹۸/۴/۴ در حاشیه زاینده رود برگزار گردید.

 

برگزاری ویدئو کنفرانس کارشناسان مراکز مجری ۷۲۴ و ۲۴۷ با وزارت متبوع

در تاریخ ۹۸/۳/۲۰ روز دوشنبه ساعت ۱۰-۱۲ ویدئو کنفرانس کارشناسان مراکز مجری ۷۲۴ و ۲۴۷ با وزارت متبوع  به همت اداره امور بیماریها در محل دفتر ریاست این معاونت بر گزار شد و مشکلات موجود در این خصوص منتقل گردید.

 

جلسه هماهنگی آزمایشات فیزیکو شیمیایی نمونه های مراکز درمانی

در روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۳/۸ ساعت ۱۰صبح در محل دفتر ریاست این معاونت جلسه ای با حضور معاون محترم معاونت بهداشتی ، مدیر امور بیماریها و مراکز تشخیصی درمانی و کارشناسان مرتبط تشکیل و مشکلات موجود در خصوص آزمایشات نمونه آب مراکز دیالیز و نمونه آب بیمارستانی بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.  

کارگروه درمان در طرح بسیج ملی کنترل فشار خون

در روز شنبه مورخ ۹۸/۳/۴ با حضور معاون محترم درمان، مدیر درمان و اعضای دیگر کارگروه بسیج ملی کنترل فشار خون ، جلسه ای در این خصوص تشکیل و تصمیمات لازم جهت هماهنگی و تسهیل اجرای طرح در کلیه مراکز درمانی دولتی ، خصوصی ، درمانگاه ها و مطب ها اتخاذ گردید.

صفحه‌ها

اشتراک در اخبار

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی اصفهان

خیابان آیت الله قدوسی (آپادانااول) تلفن:۳۶۶۱۹۶۶۱  فاکس:۳۶۶۱۲۱۹۳