امور پرتوها

ثبت نام دوره آموزشی ضمن خدمت کنترل کیفی و عیب یابی دستگاه های رادیولوژی(تکرار)

بدینوسیله به اطلاع کلیه پرسنل کاردان و کارشناس رادیولوژی می رساند دوره آموزشی ضمن خدمت آشنایی با کنترل کیفی و عیب یابی دستگاه های رادیولوژی  روز پنج شنبه ۲۵/۸/۹۶ در سالن اجتماعات معاونت درمان برگزار می گردد. متقضیان می توانند جهت ثبت نام از طریق سایت معاونت درمان از تاریخ ۲۲/۸/۹۶ تا تکمیل ظرفیت اقدام نمایند.

ثبت نام پایان یافت.

ثبت نام دوره آموزشی ضمن خدمت آشنایی با کنترل کیفی و عیب یابی دستگاه های رادیولوژی (تکرار)

بدینوسیله به اطلاع کلیه پرسنل کاردان و کارشناس رادیولوژی می رساند دوره آموزشی ضمن خدمت آشنایی با کنترل کیفی و عیب یابی دستگاه های رادیولوژی  روز سه شنبه  ۱۶/۸/۹۶ در سالن اجتماعات معاونت درمان برگزار می گردد. متقضیان می توانند جهت ثبت نام از طریق سایت معاونت درمان از تاریخ ۱۳/۸/۹۶ تا تکمیل ظرفیت اقدام نمایند.

ثبت نام پایان یافت.

ثبت نام دوره آموزشی ضمن خدمت آشنایی با کنترل کیفی و عیب یابی دستگاه های رادیولوژی

به اطلاع کلیه پرسنل کاردان و کارشناس رادیولوژی می رساند دوره آموزشی ضمن خدمت کنترل کیفی و عیب یابی دستگاه های رادیولوژی  چهارشنبه ۱۰/۸/۹۶ در سالن اجتماعات معاونت درمان برگزار می گردد. متقاضیان می توانند از تاریخ ۷/۸/۹۶  تا تکمیل ظرفیت از طریق سایت معاونت درمان  اقدام به ثبت نام نمایند

ثبت نام پایان یافت.

ثبت نام دوره آموزش ضمن خدمت آنژیوگرافی و حفاظت پرتویی در آن(تکرار)

بدینوسیله به اطلاع کلیه پرسنل کاردان و کارشناس رادیولوژی می رساند تکرار دوره آموزش ضمن خدمت آنژیوگرافی و حفاظت پرتویی در آن  چهارشنبه مورخ ۳/۸/۹۶ در سالن اجتماعات معاونت درمان برگزار خواهد شد . متقاضیان می توانند از تاریخ ۳۰/۷/۹۶ تا تکمیل ظرفیت از طریق سایت معاونت درمان جهت ثبت نام اقدام نمایند.

ثبت نام

ثبت نام دوره آموزشی ضمن خدمت آنژیوگرافی و حفاظت پرتویی در آن

بدینوسیله به اطلاع کلیه پرسنل کاردان و کارشناس رادیولوژی می رساند دوره آموزشی ضمن خدمت آنزیوگرافی و حفاظت پرتویی در آن (تکرار اول) چهارشنبه مورخ  ۲۶/۷/۹۶ در سالن اجتماعات معاونت درمان برگزار خواهد شد.  ثبت نام ازتاریخ ۲۳/۷/۹۶ تا تکمیل ظرفیت می باشد.

ثبت نام  پایان یافت .

اعلام نتایج کمیسیون طرح رشته رادیولوژی فصل پاییز ۹۶

نتایج کمیسیون طرح رشته رادیولوژی فصل پاییز سال ۹۶ پس از بررسی پرونده ها و امتیاز بندی بر اساس اطلاعات شرکت کنندگان در کمیسیون فوق اعلام شد.

دریافت فایل اعلام نتایج

برگزاری دوره آنژیوگرافی و حفاظت پرتویی در آن

دوره آموزش ضمن خدمت رشته رادیولوژی با عنوان آنژیوگرافی و اصول حفاظت پرتویی در آن  ویژه پرسنل کاردان و کارشناس رادیولوژی امروز ۱۲/۷/۹۶ در سالن معاونت درمان برگزار گردید

ثبت نام کمیسیون طرح رشته رادیولوژی فصل پاییز ۹۶

به اطلاع کلیه متقاضیان واجد شرایط گذراندن طرح اجباری رشته ی رادیولوژی می رساند جهت اطلاع از ثبت نام کمیسیون طرح فصل پاییز ۹۶ به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
 

ثبت نام دوره آموزشی ضمن خدمت تصویربرداری به روش آنژیوگرافی و اصول حفاظت پرتویی

بدینوسیله به اطلاع کلیه پرسنل کاردان و کارشناس رادیولوژی می رساند دوره آموزشی ضمن خدمت تصویربرداری به روش آنژیوگرافی و اصول حفاظت پرتویی در آن در روز  چهارشنبه مورخ ۹۶/۷/۱۲ در سالن اجتماعات معاونت درمان برگزار میگردد. متقاضیان می توانند جهت شرکت در کلاس از تاریخ ۹۶/۷/۱۰ از طریق سایت معاونت درمان اقدام به ثبت نام نمایند

ثبت نام پایان یافت .

ثبت نام تکرار دوره آموزش ضمن خدمت آشنایی با تکنیک های MRI مغز و ستون فقرات

بدینوسیله به اطلاع کلیه کارشناسان  رادیولوژی می رساند تکرار دوره آموزشی ضمن خدمت آشنایی با تکنیکهای  MRI مغز و ستون فقرات در روز یکشنبه مورخ۰۲/۰۷/۹۶ در سالن اجتماعات معاونت درمان برگزار میگردد. متقاضیان می توانند  جهت شرکت در کلاس از تاریخ ۳۰/۰۶/۹۶  از طریق سایت معاونت درمان اقدام به  ثبت نام نمایند.

ثبت نام پایان یافت .

صفحه‌ها

اشتراک در امور پرتوها

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی اصفهان

خیابان آیت الله قدوسی (آپادانااول) تلفن:۳۶۶۱۹۶۶۱  فاکس:۳۶۶۱۲۱۹۳