بازديد نوروزي از مراكز درمان سوء مصرف مواد

بازديد نوروزي از مراكز درمان سوء مصرف مواد در تاريخ هاي ۶ و۷ فروردين ماه، از مركز دولتي بيمارستان نور و علي اصغر(ع) و مركز كاهش آسيب هاي اجتماعي ماده ۱۶ ( قلعه شور) توسط مسول واحد درمان سوء مصرف معاونت به اتفاق كارشناسان واحد انجام شد.

چهاردهمین روز ستاد نوروزی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان چهاردهمین روز ستاد نوروزی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

چهاردهمین روز ستاد نوروزی دانشگاه با حضور  معاون استاندار و جمعی از مسئولین استانی در ستاد نوروزی دانشگاه و همچنین مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آغاز گردید و از مجموعه فعال دانشگاه تقدیر ویژه ای بعمل آمد.

سیزدهمین روز فعالیت ستاد نوروزی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

سیزدهمین روز از ستاد نوروزی دانشگاه با حضور  تیم مدیریتی در بیمارستان شهید بهشتی اردستان  آغاز گردید و با بازدید از مرکز درمانی فارابی ادامه یافت.

دوازدهمین روز فعالیت ستاد نوروزی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

دوازدهمین روز از ستاد نوروزی دانشگاه با حضور ریاست دانشگاه و مدیر دفتر ریاست دانشگاه در ستاد نوروزی معاونت بهداشتی آغاز گردید و  با حضور معاون آموزشی دانشگاه در ستاد نوروزی دانشگاه ادامه یافت.

ایجاد امکان درج تیکت (یادداشت الکترونیکی) در وب سایت اداره کل تجهیزات پزشکی

قابل توجه کلیه شرکتهای تولیدکننده، واردکننده، توزیع کننده و اصناف تجهیزات پزشکی
به منظور جایگزینی پاسخگویی الکترونیکی به جای تماس تلفنی در جهت شفاف سازی و مستند سازی درخواست ها، به اطلاع می رساند امکان ثبت درخواست الکترونیکی(تیکت) در وب سایت اداره کل تجهیزات پزشکی ایجاد گردید.
دریافت نامه اداره کل تجهیزات پزشکی
راهنمای تیکت  

 

جمع آوری و امحاء کالای غیر مجاز

قابل توجه کلیه مراکز درمانی دولتی و خصوصی، مدیران محترم شبکه های بهداشت و درمان
با توجه به نامه مدیر کل محترم اداره نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی در خصوص جمع آوری و امحاء کالاهای غیر مجاز(فاقد پروانه ساخت و مجوز ورود از اداره کل) مندرج در جدول نامه مذکور، لازم است از هرگونه خرید کالای مورد اشاره خودداری به عمل آمده و در صورت وجود اقلام فاقد مجوز تولید و واردات در آن مرکز، نسبت به جمع آوری و امحاء کالاها و برخورد با متخلفین اقدام گردد.
مشاهده نامه اداره کل تجهیزات پزشکی

 

یازدهمین روز فعالیت ستاد نوروزی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

یازدهمین  روز از ستاد نوروزی دانشگاه با حضور ریاست دانشگاه ،مدیر دفتر ریاست دانشگاه و همچنین معاونین درمان و بهداشتی در ستاد نوروزی دانشگاه، مدیریت حوادث و تبریک سال نو به همکاران خدوم معاونت درمان و مجموعه ستاد نوروزی و همچنین فوریتهای پزشکی آغاز گردید.

گزارش فعالیت ۱۰ روز اول ستاد نوروزی دانشگاه

شنبه ۵  فرودین ۹۶" معاون درمان و قائم مقام رئیس دانشگاه در ستاد هماهنگی  خدمات سفر استان ضمن بازدید از اورژانس بیمارستان شهدای لنجان در معیت فرماندار شهرستان و تیم مدیریتی شهرستان  زرین شهر، گزارش عملکرد نیمه اول (ده روزه اول) ستاد نوروزی دانشگاه را ارایه نمود.

صفحه‌ها

اشتراک در معاونت درمان RSS

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی اصفهان

خیابان آیت الله قدوسی (آپادانااول) تلفن:۳۶۶۱۹۶۶۱  فاکس:۳۶۶۱۲۱۹۳