قابل توجه مراکز سرپايي ارائه دهنده خدمات سونوگرافی و MRI (ثبت اطلاعات نرم افزاری)

به اطلاع کلیه مسئولین مراکز، مؤسسات  و درمانگاه های ارائه دهنده خدمات سونوگرافی و MRI (مراكز سرپايي) می رساند جهت ارسال اطلاعات نرم افزاری مورد استفاده خود در اسرع وقت (لغايت ۲۲/۱۰/۹۶) اقدام نمایید.

فرم ثبت اطلاعات

کنفرانس آموزشی یک روزه کنترل عفونت

کنفرانس آموزشی یک روزه کنترل عفونت با عنوان استانداردهای واحد استریلیزاسیون مرکزی و پایش فرآیندهای مربوطه با حضور سوپروایزرهای کنترل عفونت و مسئولین واحد CSSDمراکز درمانی استان اصفهان با هدف ارتقاء عملکرد این واحد در رفع ابهامات استانداردهای پایش فرآیند استریلیزاسیون در تاریخ ۹۶/۱۰/۲۷ از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۴ به همت اداره تعالی خدمات بالینی در این معاونت برگزار گردید.

جلسه استانی مدیریت خطاهای پزشکی

جلسه استانی مدیریت خطاهای پزشکی با دستور جلسه بررسی خطاهای پزشکی تهدید کننده حیات بیمار در مراکز درمانی استان ، بررسی های چالشهای مراکز درمانی در گزارش دهی خطاها و ارائه راهکار در خصوص راه اندازی سامانه گزارش دهی خطا در سایت معاونت با حضور معاون درمان ، قائم مقام درمان ، معاون غذا و دارو ،قائم مقام معاون آموزشی ، مدیر امور بیماریها و مراکز تشخیصی و درمانی و مدیر نظارت و اعتباربخشی و .....

جلسه هماهنگی در خصوص توانمندسازی بیمارستانهای استان

در راستای توانمندسازی مراکز آموزشی درمانی استان و آماده سازی مراکز جهت اعتباربخشی نسل چهارم  با محوریت ارتقاء خدمات ایمن و به همت مدیریت نظارت و اعتباربخشی امور درمان با تیم مدیریت بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) فریدونشهر برگزار گردید.

 

اعلام نتایج کمیسیون طرح رشته رادیولوژی فصل زمستان ۹۶

نتایج کمیسیون طرح رشته رادیولوژی فصل زمستان ۹۶ پس از بررسی پرونده ها و امتیاز بندی بر اساس اطلاعات شرکت کنندگان درکمیسیون فوق اعلام شد.

 دریافت فایل اعلام نتایج

تشکیل جلسه روسا و مسئولین مراکز جراحی محدود در معاونت درمان

اولین جلسه هم اندیشی جهت ارتقا فرآیندهای درمانی مراکز جراحی محدود استان اصفهان درروز سه شنبه مورخ ۹۶/۱۰/۲۶  با حضور روًسا ، مدیران و رابطین این مراکز و باحضور مدیران ارشد معاونت درمان به همت مدیریت نظارت و اعتباربخشی و اداره نظارت و اعتباربخشی بیمارستانها برگزار گردید .

جلسه مدیران خدمات پرستاری

چهارمین جلسه آموزش ضمن خدمت مدیران پرستاری در سال ۱۳۹۶، با عنوان "سازماندهی در مدیریت پرستاری" روز دوشنبه ۲۵ دی ماه، با حضور مدیران پرستاری مراکز درمانی دولتی و خصوصی، در سالن کنفرانس این معاونت برگزار گردید. هدف از برگزاری این دوره، توانمند نمودن مدیران پرستاری در خصوص سازماندهی در مراکز درمانی بود.

جلسه هماهنگی در خصوص توانمند سازی بیمارستانهای استان

جلسه هماهنگی در خصوص توانمند سازی بیمارستانهای استان جهت آمادگی دور چهارم اعتباربخشی ملی با همت مدیریت نظارت و اعتبار بخشی امور درمان و اداره نظارت و اعتبار بخشی بیمارستانها با حضور مدیران ارشد بیمارستان سپاهان و تیم کارشناسی آن مرکز .                                                                                                                                                                                                    

صفحه‌ها

اشتراک در معاونت درمان RSS

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی اصفهان

خیابان آیت الله قدوسی (آپادانااول) تلفن:۳۶۶۱۹۶۶۱  فاکس:۳۶۶۱۲۱۹۳