کمیسیون طرح رشته های رادیوتراپی، پزشکی هسته ای و فیزیک پزشکی فصل زمستان ۹۸

کمیسیون طرح اختیاری رشته های پرتودرمانی،پزشکی هسته ای و فیزیک پزشکی فصل زمستان ۹۸

قابل توجه کلیه متقاضیان: 

· ثبت نام کمیسیون طرح از طریق سامانه تامین و توزیع نیروی انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به آدرس Tarhreg.behdasht.gov.ir(سامانه رشد) می باشد.

۱) تاریخ ثبت نام اینترنتی جهت کمیسیون طرح رشته های پرتودرمانی، پزشکی هسته ای و فیزیک پزشکی از روز دوشنبه مورخ ۹۸/۱۱/۲۸ ساعت ۱۴آغاز و تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ ۹۸/۱۲/۰۵ می باشد.خواهشمند است از حضور و تماس غیر ضروری خودداری فرمایید. متقاضیان لازم است قبل از ثبت نام، کلیه بندهای مربوط به قوانین و مقررات نیروهای طرحی را مطالعه و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

۲) کلیه فارغ التحصیلان، می بایست با دانشگاه مربوطه تسویه حساب کرده و تاریخ فراغت از تحصیل متقاضی از طرف دانشگاه محل تحصیل به دفتر اداره طرح وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلام گردیده باشد در غیر این صورت حق ثبت نام و شرکت در این دوره را ندارند .

۳) جهت آگاهی از وصول اطلاعات فراغت از تحصیل خود از طرف دانشگاه محل تحصیل به دفتر اداره طرح وزارت بهداشت قبل از ثبت نام با مراجعه به قسمت تایید فراغت از تحصیل دانش آموختگان در صفحه اصلی سایت معاونت درمان و با وارد نمودن کد ملی از وصول اطلاعات تحصیلی خود اطمینان حاصل نمایید.

۴) با توجه به محدود بودن سهمیه ها و محدودیت های موجود، لازم است کلیه متقاضیان با دقت نظر و پس از بررسی های لازم، مرکز مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

۵) با توجه به محدودیت سهمیه و مجوز مربوط به رشته های اختیاری، در صورتی که متقاضی ازخدمت درمحل تعیین شده انصراف دهد، با توجه به تکمیل فرم تعهد توسط ایشان ، تحت هیچ شرایطی در استان بکارگیری نخواهند شد.

۶) امکان جابجایی و انتقال در طی دوره طرح وجود ندارد.

 

 پذیرفته شدن افراد در مراکز صرفاً براساس امتیازات افراد (مشروط به بارگذاری مستندات) و نوبت ثبت نامی مشاهده شده برای اولویت اول انتخابی در سامانه میباشد.

امتیازات شامل: *بومی بودن، **خانواده شهداء و ایثارگران (فرزند، همسر، خواهر و برادر) *** تاهل برای خانم ها ،**** نفرات اول تا سوم دانشگاهها به هنگام فراغت از تحصیل ، *****خانواده کارکنان علوم پزشکی انتخاب می شوند.

*بومی به فردی اطلاق می شود که محل تولد و یا محل صدور شناسنامه نامبرده صادره از محل مورد نظر باشد و یا دو مقطع از سه مقطع تحصیلی را فرد در آن شهرستان گذرانده باشد.

تبصره۱ :مقاطع تحصیلی عبارت است از:مقطع دبستان، راهنمایی و دبیرستان. (پیش دانشگاهی جزء مقاطع تحصیلی محسوب نمی گردد.)

***فردی متاهل تلقی می گردد که ازدواج وی ثبت قانونی گردیده و در شناسنامه زوجین مراتب ازدواج دائم آنها قید گردیده باشد.

**** استفاده از امتیازات نفرات اول تا سوم دانشگاه منوط به ارائه گواهی و مدارک به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان قسمت طرح و نیروی انسانی و اخذ تاییدیه از این مرکز می باشد (دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ، ساختمان شماره ۲، قسمت طرح و نیروی انسانی )

*****امتیاز مربوط به خانواده درجه یک کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ، شامل: فرزندان ، برادران ، خواهران و همسر دائمی کارکنان شاغل و بازنشسته و وظیفه بگیر با ارائه حکم کارگزینی .

مهم: به خانم هایی که باردار هستند توصیه می شود از آنجا که مراکز و واحدها از شروع به کار آنان خودداری می نمایند، در ثبت نام طرح شرکت ننموده و طرح خود را به بعد از وضع حمل موکول نمایند.

 مدارک لازم جهت شرکت و تکمیل فرم ثبت نام : (در تمامی موارد اسکن کپی مدارک قابل قبول نمی باشد.)

· اسکن عکس پرسنلی۴*۳

·  اسکن صفحات شناسنامه

·  اسکن پشت و روی کارت ملی

· اسکن کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت سربازی

·  اسکن فرم تسویه حساب به روز از صندوق رفاه دانشجویی{ساختمان شماره ۴، صندوق رفاه دانشجویی} (صرفا متعلق به کلیه فارغ التحصیلان دانشگاههای دولتی می باشد)

·  اسکن گواهی پایان تحصیلات دو مقطع تحصیلی {دوره ابتدایی ،راهنمایی یا دبیرستان} (جهت استفاده از سهمیه بومی بودن)

· اسکن حکم کارگزینی برای خانواده کارکنان دانشگاه

 · اسکن گواهی تاییدیه استعلام نفرات برتر اول تا سوم دانشگاهها به هنگام فراغت از تحصیل (دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، ساختمان شماره ۲،اتاق ۳۱۱ قسمت طرح و نیروی انسانی ) 

·  اسکن تصویر کارت شناسایی شهداء ، جانبازان و ایثارگران برای افرادی که مشمول امتیاز می باشند .

لازم است متقاضیان قبل از ثبت نام ،" دستورالعمل ثبت نام "و "شرایط اختصاصی مربوط به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان " موجود در سامانه رشد را مطالعه نمایند.

پس از اعلام نتایج، پذیرفته شدگان موظفند از فرمهای "«تعهد قبولی مقطع بالاتر و تعهد و تعيين محل خدمت مشمولين قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان رشته هاي اختياري» بارگذاري شده در این صفحه پرینت گرفته و بند الف و انتهاي آنرا تکمیل و امضا نموده، براي تکمیل بند ب به محلی که در آن پذیرفته شده اند مراجعه نمایند و در نهایت اسکن فرمهای تکمیل شده را در قسمت سایر مدارک آپلود نمایند تا مابقی اقدامات برای ایشان انجام گیرد.
 

قبل از ثبت نام، تمامی موارد فوق خوانده شود زیرا در صورت بروز مشکل عواقب آن به عهده خود فرد می باشد.

  در صورت بروز هر گونه مشکل با شماره تلفن ۳۶۶۱۹۶۶۱-۰۳۱داخلی ۲۷۵ تماس حاصل فرمایید.

 دریافت فایل اعلام نیاز

 

 فرم تعهد و تعیین محل خدمت مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان 

 

فرم تعهد پذیرش در مقاطع بالاتر

 

ثبت نام

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی اصفهان

خیابان آیت الله قدوسی (آپادانااول) تلفن:۳۶۶۱۹۶۶۱  فاکس:۳۶۶۱۲۱۹۳