گروه مدیریت بیماریهاوپیونداعضا

بسته حمایتی بیماران خاص ، صعب العلاج ، پیوند اعضاء و سرطان

جهت در یافت  بسته حمایتی بیماران خاص ، صعب العلاج ، پیوند اعضاء و سرطان اینجا را کلیک کنید.

سمینار دو روزه آموزشی دیابت و زخم دیابتـی

به همت اداره امور بیماریها، سمینار دو روزه آموزشی دیابت و زخم دیابتـی در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۲۵ و ۲۶ دی ماه، جهت گـروه هـدف پزشـکان محترم متخصص داخلی، عفونی و عمومی فعال در کلینیک های دیابت این معاونت و معاونت بهداشتی، با حضور اساتید محترم و برجسته فوق غدد و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، در سالن همایش بیمارستان میلاد برگزار گردید . لطفا جهت دریافت مطالب سمینار کلیک کنید

روز اول

روز دوم

برگزاری سمپوزیوم راهبردهای مراقبتی در بخش دیالیز

به همت اداره امور بیماریها در  روز چهارشنبه و پنج شنبه مورخ ۲۵ و ۲۶ دیماه کنفرانس علمی دو روزه راهبردهای مراقبتی در بخش دیالیز برگزارگردید . اساتید گروه نفرولوژی و مربیان دیالیز به ارائه مطلب نمودند .

کلاس راهبردهای مراقبتی در سکته مغزی

کلاس راهبردهای مراقبتی در سکته مغزی ۷۲۴ برای گروه پرستاران و گروه توانبخشی در روز دوشنبه ۲۳ دیماه  به همت اداره امور بیماریهای معاونت درمان  در بیمارستان الزهرابرگزار گردید .

برگزاری کنفرانس علمی یک روزه تدابیر درمانی در سکته حاد مغزی

به همت اداره امور بیماریها کنفرانس علمی یک روزه تدابیر درمانی در سکته حاد مغزی با حضور کلیه متخصصین  داخلی اعصاب و طب اورژانس برگزار گردید. آخرین مباحث علمی در خصوص سکته حاد مغزی و برنامه ملی ۷۲۴ ارائه گردید.

کنفرانس یک روزه مسمومیت با الکل

به همت اداره امور بیماری های معاونت درمان کنفرانس یک روزه مسمومیت با الکل روز یکشنبه ۸ دی ماه با حضور پزشکان شاغل در اورژانس های بیمارستانی و پیش بیمارستانی  در سالن اجتماعات برگزار گردید . 

جهت دریافت مطالب اینجا را کلیک کنید.

جلسه هماهنگی برگزاری دوره آموزشی متخصصین داخلی توسط گروه نفرولوژی

در روز پنج شنبه مورخ ۵/۱۰/۹۸ با حضور معاون محترم درمان و اساتید محترم گروه نفرولوژی جلسه هماهنگی در خصوص برگزاری دوره آموزشی متخصصین داخلی برگزار و تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ گردید.

جلسه اپیدمی آنفو لانزا و آمادگی مراکز درمانی

  با توجه به شیوع آنفلوآنزا و به همت اداره امور بیماری ها جلسه ای در زمینه مدیریت تشخیص و درمان بیماران آنفلوآنزا صبح امروز در سالن اجتماعات برگزار گردید .

برگزاری جلسه ساماندهی ارجاعات کلینیک های دیابت

به همت اداره بیماریها جلسه ای در خصوص ساماندهی ارجاعات بیماران دیابتی در مراکز سطح یک و دو خدمت، روز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۹/۲ ، با حضور مدیر محترم درمان و تنی چند از کارشناسان این معاونت و معاونت بهداشتی در محل سالن کتابخانه، برگزار و در این زمینه بحث و تبادل نظر شد .

برگزاری کمیته استانی برنامه ملی سکته حاد مغزی (۷۲۴)

 کمیته استانی ۷۲۴ با حضور بیمارستانهای مجری برنامه ، مدیر محترم درمان ، رئیس اداره امور بیماریها و کارشناس مربوطه برگزار گردید . نکات مورد نظر ارائه و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

صفحه‌ها

اشتراک در گروه مدیریت بیماریهاوپیونداعضا

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی اصفهان

خیابان آیت الله قدوسی (آپادانااول) تلفن:۳۶۶۱۹۶۶۱  فاکس:۳۶۶۱۲۱۹۳