گروه مدیریت بیماریهاوپیونداعضا

سمینار دو روزه آموزشی دیابت و زخم دیابتـی

به همت اداره امور بیماریها، سمینار دو روزه آموزشی دیابت و زخم دیابتـی در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۲۵ و ۲۶ دی ماه، جهت گـروه هـدف پزشـکان محترم متخصص داخلی، عفونی و عمومی فعال در کلینیک های دیابت این معاونت و معاونت بهداشتی، با حضور اساتید محترم و برجسته فوق غدد و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، در سالن همایش بیمارستان میلاد برگزار گردید . لطفا جهت دریافت مطالب سمینار کلیک کنید

روز اول

روز دوم

برگزاری سمپوزیوم راهبردهای مراقبتی در بخش دیالیز

به همت اداره امور بیماریها در  روز چهارشنبه و پنج شنبه مورخ ۲۵ و ۲۶ دیماه کنفرانس علمی دو روزه راهبردهای مراقبتی در بخش دیالیز برگزارگردید . اساتید گروه نفرولوژی و مربیان دیالیز به ارائه مطلب نمودند .

کلاس راهبردهای مراقبتی در سکته مغزی

کلاس راهبردهای مراقبتی در سکته مغزی ۷۲۴ برای گروه پرستاران و گروه توانبخشی در روز دوشنبه ۲۳ دیماه  به همت اداره امور بیماریهای معاونت درمان  در بیمارستان الزهرابرگزار گردید .

برگزاری کنفرانس علمی یک روزه تدابیر درمانی در سکته حاد مغزی

به همت اداره امور بیماریها کنفرانس علمی یک روزه تدابیر درمانی در سکته حاد مغزی با حضور کلیه متخصصین  داخلی اعصاب و طب اورژانس برگزار گردید. آخرین مباحث علمی در خصوص سکته حاد مغزی و برنامه ملی ۷۲۴ ارائه گردید.

کنفرانس یک روزه مسمومیت با الکل

به همت اداره امور بیماری های معاونت درمان کنفرانس یک روزه مسمومیت با الکل روز یکشنبه ۸ دی ماه با حضور پزشکان شاغل در اورژانس های بیمارستانی و پیش بیمارستانی  در سالن اجتماعات برگزار گردید . 

جهت دریافت مطالب اینجا را کلیک کنید.

جلسه هماهنگی برگزاری دوره آموزشی متخصصین داخلی توسط گروه نفرولوژی

در روز پنج شنبه مورخ ۵/۱۰/۹۸ با حضور معاون محترم درمان و اساتید محترم گروه نفرولوژی جلسه هماهنگی در خصوص برگزاری دوره آموزشی متخصصین داخلی برگزار و تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ گردید.

صفحه‌ها

اشتراک در گروه مدیریت بیماریهاوپیونداعضا

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی اصفهان

خیابان آیت الله قدوسی (آپادانااول) تلفن:۳۶۶۱۹۶۶۱  فاکس:۳۶۶۱۲۱۹۳