*سخنان مقام معظم رهبری در دیدارمورخه ۹۴/۱۱/۱۹با مردم قم

 

*سخنان مقام معظم رهبری در دیدارمورخه ۱۹/۱۰/۹۴ با مردم قم

 

*سخنان مهم رهبر انقلاب در دیدار با مردم نجف آباد مورخ/۵ /۱۲ /۹۴

 

برای حفظ اعتبار کشور همه در انتخابات شرکت کنند .

 

حتی کسانی که نظام را قبول ندارند و.ممکن است کسی بنده را قبول نداشته باشد، اما شرکت کند .

 

 

 انتخابات مال رهبری نیست، برای ایران اسلامی است، برای این است که ماندگاری کشور تامین بشود و کشوردرحصارامنیت کامل باقی بماند. ما باید سعی مان را بکنیم که درست انتخاب کنیم .

 

 

اگر کسانیکه فهرستی را معرفی کرده اند، متدین، مومن، انقلابی و در راه امام باشند به حرفشان اعتماد می کنم و رأی می دهم. اگر دیدم به مسائل انقلاب، دین و استقلال کشورخیلی اهمیتی نمی دهد و دلشان دنبال حرف آمریکا و غیر آمریکا است به حرفشان اعتماد نمی کنم .                                                               

     

                                                          

ماجرای۱۹ دی قم کهنه شدنی نیست زمینه انقلاب اسلامی آماده بود و راه اندازنده فقط احتیاج داشت به یک کلید. آن کلید را قمی ها رقم زدند و با احساس تکلیف به موقع ودرک به هنگام به دفاع از امام وارد میدان شدند.

 

                                  

 امروز یک جبهه وسیع دشمن در مقابل خودمان داریم از سردمداران رژیم صهیونیستی و دولت آمریکا تا عوامل تکفیری و داعش .

 

 

 

همه تحلیلهای آنها متوجه این است که چه کنند تا درخت تناور انقلاب را ریشه کن کنند. همه همتشان این است که این ماندگاری را از بین ببرند. همه همت ما باید این باشد که ماندگاری انقلاب بماند .

                                                      

 

ماندگاری انقلاب برای دشمن بهت آور و سخت است  .

 

 

این کارهای سال ۸۸ از ابتکارات جدید آنها علیه انقلاب بود. به بهانه انتخاب یک  دولتی که مورد قبول آمریکا نیست، آن اقلیتی را که راِی نیاورده، بکشند در خیابان و یک رنگی به آنها بدهند و کمکشان کنند، آمدند اینجا هم انجام بدهند و نتوانستند.

 

 

سخنان مهم رهبر انقلاب در دیدار با مردم نجف آباد مورخ/۵ /۱۲ /۹۴

 

 

اسلام طرفدار راه وسط و میانه است اما وسط از نظر قرآن مقابل تندرو نیست،

مقابل انحراف است.

 

 

ملت ایران مجلسی می خواهد که علاج درد مردم را بشناسد. مجلس متدین، متعهد و شجاعی که فریب ترفند دشمن را نخورد . مجلسی که به عزت و استقلال اهمیت دهد و مقابل طمع قدرتهایی که دستشان از ایران کوتاه شده و می خواهند برگردند، بایستد.

 

مجلسی که دولت را موظف به اقتصاد درون زا کند.

 

همه باید مراقب نفوذ باشند . وقتی می بینید دشمن برای ایجاد دو دستگی از شما تعریف می کند بی درنگ ابراز بیزاری کنید. شما که می دانید دشمن قصد تفرقه دارد، نگذارید . امام گفتند وقتی دشمن از شما تعریف می کند، ببنید چه اشتباهی کرده اید، برگردیم به کلام امام.

 

 

از ادبیات سیاسی دشمن استفاده نکنیم . دشمنان انقلاب از روز اول تعبیر تندرو و میانه رو را استفاده کردند. از نطر آنها از همه تندروتر امام بزرگوار بود، امروز هم بنده حقیر را از همه تندروتر می دانند.

 

 

در انتخابات سعی کنید کار را درست و با دقت و بصیرت انجام دهید تا هم خدا راضی باشد و هم به احتمال زیاد نتیجه خوب باشد.بشناسید و انتخاب کنید، آنجایی که نمی شناسید هم نگوئید رای نمی دهم، بروید سراغ کسانیکه به دین و تعهد آنها اعتماد دارید.

 

 

آمریکا بعد از مذاکرات یک نقشه برای منطقه دارد و یک نقشه برای ایران. این برای ما روشن شده، برای داخل، دشمن از نفوذیها استفاده می کند. نفوذی حتما این نیست که از دشمن پول گرفته باشد. امام فرمودند گاهی حرف دشمن با چند واسطه از دهان آدم موجه شنیده می شود.

 

 

یکی از ترفند های دشمن در انتخابات که اینجا تکرار می کنند ایجاد دوقطبی دروغینی مانند مجلس دولتی و ضد دولتی است ملت نه مجلس دولتی می خواهد نه ضد دولتی. ملت، مجلس شجاع و متدینی می خواهد که با وظایفش آشنا باشد و مرعوب آمریکا نباشد.

 

 

ارسالی بسیج و روابط عمومی معاونت آموزشی

تنظیم جهت سایت/دکتر شهین مرتجی

 

 

 

 

 

 

 

 

        

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی اصفهان

خیابان آیت الله قدوسی (آپادانااول) تلفن:۳۶۶۱۹۶۶۱  فاکس:۳۶۶۱۲۱۹۳