ثبت نام کمیسیون طرح اختیاری رشته فیزیوتراپی (فصل تابستان ۹۶)

تاریخ ثبت نام اینترنتی رشته کارشناسی فیزیوتراپی جهت کمیسیون طرح فصل تابستان از روز سه شنبه مورخ ۲۴/۰۵/۹۶ ساعت ۹ صبح آغاز و تا پایان ساعت ۲۴ روز سه شنبه مورخ ۳۱/۰۵/۹۶ می باشد. . خواهشمند است از حضور و تماس غیر ضروری خوداری فرمایید. متقاضیان لازم است قبل از تکمیل فرم ، کلیه بندهای مربوط به قوانین و مقررات نیروهای طرحی را مطالعه و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .

* منظور از فراغت از تحصیل ، اتمام امتحانات و دروس نمی باشد ، لذا می بایست تاریخ فراغت از تحصیل متقاضی از طرف دانشگاه محل تحصیل به دفتر اداره طرح وزارت بهداشت ، اعلام گردیده باشد.

* قابل توجه شرکت کنندگانی که فارغ التحصیل گردیده اند ، می بایست با دانشگاه مربوطه تسویه حساب کرده و تاریخ فراغت از تحصیل متقاضی از طرف دانشگاه محل تحصیل به دفتر اداره طرح وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلام گردیده باشد در غیر این صورت حق ثبت نام و شرکت در این دوره را ندارند .

* دقت و توجه به محل های مورد نیاز ، تعداد مورد نیاز ، جنسیت و وضعیت تاهل ضروری می باشد ، زیرا درصورت عدم همخوانی مراکز جهت انتخاب باز نخواهند شد .

تبصره۱ : در کلیه مراکز اولویت با پذیرش نیروی بومی و ساکن ، بومی و غیر ساکن ، ساکن و غیر بومی می باشد . لازم به توضیح است بومی به فردی اطلاق می شود که محل تولد و یا محل صدور شناسنامه نامبرده صادره از محل مورد نظر باشد و یا دو مقطع از سه مقطع تحصیلی را فرد در آن شهرستان گذرانده باشد.

تبصره۲ : مقاطع تحصیلی عبارت است از : مقطع دبستان ، راهنمایی و دبیرستان . ضمنا پیش دانشگاهی جزء مقاطع تحصیلی محسوب نمی گردد.

* هرگونه اطلاعات در خصوص شرایط پانسیون از مرکز مورد نظر می بایست کسب شود .

*با توجه به محدود بودن سهمیه ها و محدودیت های موجود، لازم است کلیه متقاضیان با دقت نظر و پس از بررسی های لازم، مرکز مورد نظر خود را انتخاب نموده و پس از اعلام نتایج از طریق پیامک ،در صورت انصراف، انصراف کتبی خود را تا تاریخی که متعاقبأ اعلام می گردد کتبأ به این معاونت اعلام نمایند، در غیر اینصورت از شرکت در کمیسیون های استان اصفهان محروم خواهند شد.

* با توجه به محدودیت سهمیه و مجوز مربوط به رشته های اختیاری، در صورتی که متقاضی پس از مدت تعیین شده از خدمت در محل تعیین شده انصراف دهد، با توجه به تکمیل فرم تعهد توسط ایشان ، تحت هیچ شرایطی در استان بکارگیری نخواهند شد.

* امکان جابجایی و انتقال در طی دوره طرح وجود ندارد.

* پذیرفته شدن افراد در مراکز پس از بررسی بومی بودن و تاریخ فراغت از تحصیل ، براساس امتیازات افراد که شامل (*خانواده شهداء و ایثارگران (فرزند ، همسر،خواهر و برادر) ** تاهل برای خانم ها ،*** نفرات اول تا سوم دانشگاهها به هنگام فراغت از تحصیل ، ****فارغ التحصیلان دارای مقاله چاپ شده در مجلات داخلی و خارجی و یا کتاب و اختراع ثبت شده و طرحهای تحقیقاتی ،*****خانواده کارکنان علوم پزشکی انتخاب می شوند.

*فردی متاهل تلقی می گردد که ازدواج وی ثبت قانونی گردیده و در شناسنامه زوجین مراتب ازدواج دائم آنها قید گردیده باشد .
**امتیاز مربوط به خانواده درجه یک کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ، شامل: فرزندان ، برادران ، خواهران و همسر دائمی کارکنان
شاغل و بازنشسته و وظیفه بگیر با ارائه حکم کارگزینی .

*** استفاده از امتیازات نفرات اول تا سوم دانشگاه منوط به ارائه گواهی و مدارک به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان قسمت طرح و نیروی انسانی و اخذ تاییدیهاز این مرکز می باشد(دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ، ساختمان شماره ۲ ، قسمت طرح و نیروی انسانی )

**** استفاده از امتیازات افراد دارای مقاله ، کتاب و اختراع ثبت شده و طرحهای تحقیقاتی منوط به ارائه مدارک به حوزه معاونت پژوهشی این دانشگاه و اخذ تاییدیه می باشد.(معاونت پژوهشی : دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ، ساختمان شماره ۴ ، مرکزعلم سنجی دانشگاه) .

***** منظور از استعداد درخشان، فردی است که از سوی ستاد هدایت استعدادهای درخشان معرفی گردیده است .

مهم

* به خانم هایی که باردار هستند توصیه می شود از آنجا که مراکز و واحدها از شروع به کار آنان خودداری می نمایند، در ثبت نام طرح شرکت ننموده و طرح خود را به بعد از وضع حمل موکول نمایند.

* مدارک لازم جهت شرکت و تکمیل فرم ثبت نام (ارسال مدارک از طریقCD):

۱)اسکن عکس ۴×۳ ، رنگی و پشت زمینه سفید(حداکثر حجم kb۶۰)

۲) تصاویر صفحه اول و دوم شناسنامه

۳) تصویر کارت ملی (ذکر شماره تلفن(همراه و ثابت) به صورت خوانا بر روی صفحه کارت ملی که اسکن می گردد)
۴) فرم تسویه حساب به روزاز صندوق رفاه دانشجویی{ساختمان شماره ۴ ، صندوق رفاه دانشجویی(صرفا متعلق به کلیه فارغ التحصیلان دانشگاههای دولتی می باشد)}

۵) تصاویر گواهی پایان تحصیلات دو مقطع تحصیلی (دوره ابتدایی ، راهنمایی یا دبیرستان(جهت استفاده از سهمیه بومی بودن)
۶) تصویر حکم کارگزینی برای خانواده کارکنان دانشگاه

۷) تصویر گواهی تاییدیه استعلام نفرات برتر اول تا سوم دانشگاهها به هنگام فراغت از تحصیل(دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ، ساختمان شماره ۲ ، قسمت طرح و نیروی انسانی ) .

۸) تصویر نامه امتیاز افراد دارای مقاله چاپ شده در مجلات داخلی و خارجی و یا کتاب و اختراع ثبت شده و طرحهای تحقیقاتی از معاونت پژوهشی دانشگاه(ساختمان شماره ۴، اداره علم سنجی دانشگاه، در روزهای فرد ساعت ۱۲-۱۴)

نکته : جهت اطلاع از مدارک مورد نیاز جهت صدور نامه امتیازدهی به لینک ذیل مراجعه نمایید .

لینک آیین نامه امتیازدهی به فعالیت های پژوهشی دانش آموختگان مشمول طرح نیروی انسانی

۹) تصویر گواهی معتبر برای افرادی که جزء استعدادهای درخشان می باشند .

۱۰) تصویر کارت شناسایی شهداء ، جانبازان و ایثارگران برای افرادی که مشمول امتیاز می باشند .

تذکر بسیار مهم : مدارک باید به صورت سیاه و سفید اسکن شده و بر روی CD پس از دریافت پیامک مبنی بر پذیرفته شدن در این کمسیون ، در مورد مقرر به اداره پرستاری معاونت درمان تحویل داده شود . آپلود مدارک از طریق سایت امکان پذیرنمی باشد.(آدرس : خیابان آپادانا اول، بعد از فلکه فیض ،معاونت درمان، طبقه اول ،اداره پرستاری )

در صورتی که نکته بالا رعایت نگردد و مدارک به صورت سیاه سفید تحویل اداره نگردد ثبت نام لغو می گردد .

نکته بسیار مهم : جهت آگاهی از وصول اطلاعات فراغت از تحصیل خود از سوی دانشگاه محل تحصیل به وزارت بهداشت قبل از ثبت نام اینترنتی در سایت کمسیون طرح با مراجعه به سایت تامین و توزیع نیروی انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به آدرس http://tarh.behdasht.gov.ir/‎قسمت تائید فراغت از تحصیل دانش آموختگان را کلیک نموده و با وارد نمودن کد ملی از وصول اطلاعات تحصیلی خود اطمینان حاصل نمایید .سپس در صورت اعلام فراغت از تحصیل از سوی دانشگاه محلتحصیل به سیستم جامع مدیریت طرح سایت وزارت بهداشت نسبت به ثبت نام اینترنتی درکمسیون طرح اقدام نمایید.

جهت دریافت اعلام نیاز مراکز درمانی جهت رشته های  فیزیوتراپی اینجا را کلیک نمائید.

ثبت نام

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی اصفهان

خیابان آیت الله قدوسی (آپادانااول) تلفن:۳۶۶۱۹۶۶۱  فاکس:۳۶۶۱۲۱۹۳