برگزاری کمیسیون طرح اختیاری رشته کارشناسی مامایی تابستان ۹۷

تاریخ ثبت نام اینترنتی رشته ی کارشناسی مامایی جهت کمیسیون طرح فصل تابستان از روز دوشنبه مورخ ۱۵/۵/۹۷ ساعت ۱۲ ظهر آغاز و تا پایان ساعت اداری روز سه شنبه مورخ ۲۳/۵/۹۷می باشد.خواهشمند است از حضور و تماس غیر ضروری خودداری فرمایید.

متقاضیان لازم است قبل از تکمیل فرم ، کلیه بندهای مربوط به قوانین و مقررات نیروهای طرحی را مطالعه و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.در صورت عدم رعایت هر یک از بندهای ذیل ثبت نام ایشان لغو و جایگزین به جای ایشان تعیین خواهد شد.در صورت نقص در مدارک ارسالی جهت ثبت نام ، مدارک بررسی نخواهد شد و جایگزین به جای ایشان تعیین خواهد شد. در صورت عدم بارگذاری فرم های تعهد پس از قبولی در موعد مقرر، جایگزین به جای ایشان معرفی خواهد شد.

نکته بسیار مهم : جهت آگاهی از وصول اطلاعات فراغت از تحصیل خود از سوی دانشگاه محل تحصیل به وزارت بهداشت قبل از ثبت نام اینترنتی در سایت کمیسیون طرح با مراجعه به سایت تامین و توزیع نیروی انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به آدرس http://tarh.behdasht.gov.ir/‎‎‎قسمت تائید فراغت از تحصیل دانش آموختگان را کلیک نموده و با وارد نمودن کد ملی از وصول اطلاعات تحصیلی خود اطمینان حاصل نمایید .سپس در صورت اعلام فراغت از تحصیل از سوی دانشگاه محل تحصیل به سیستم جامع مدیریت طرح سایت وزارت بهداشت نسبت به ثبت نام اینترنتی در کمیسیون طرح اقدام نمایید.

* قابل توجه شرکت کنندگانی که فارغ التحصیل دانشگاه آزاد می باشند کلیه افرادی که فارغ التحصیل گردیده اند ، می بایست با دانشگاه مربوطه تسویه حساب کرده و تاریخ فراغت از تحصیل متقاضی از طرف دانشگاه محل تحصیل به دفتر اداره طرح وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلام گردیده باشد در غیر این صورت حق ثبت نام و شرکت در این دوره را ندارند .

*با توجه به محدود بودن سهمیه ها و محدودیت های موجود، لازم است کلیه متقاضیان با دقت نظر و پس از بررسی های لازم، مرکز مورد نظر خود را انتخاب نموده زیرا پس از اعلام نتایج ،در صورت انصراف،با توجه به تکمیل فرم تعهد توسط ایشاناز شرکت در کمیسیون های استان اصفهان محروم خواهند شد.

*مهم: پس از اعلام نتايج، پذيرفته شدگان موظفند از فرم های «تعهد قبولی مقطع بالاتر و تعهدوتعيين محل خدمت مشمولين قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان رشته هاي اختياري» كه در سايت این معاونت قسمت توضیحات ثبت نام بارگذاري شده پرينت گرفته و آنرا تكميل و امضا نموده، براي تكميل بند ب به محلي كه در آن پذيرفته شده اند مراجعه و تکمیل نمايند و در نهايت اسکن فرم های تكميل شده را در قسمت سایر مدارک آپلود نمایند تا مابقي اقدامات براي ايشان انجام گيرد.

* امکان جابجایی و انتقال در طی دوره طرح وجود ندارد.

*) پس از ثبت نام و ارسال مدارک و قبولی در کمیسیون در صورت ناقص بودن مدارک ارسالی ، فرد  دیگری جایگزین خواهد شد.

توجه توجه توجه

جهت انتخاب هر محل؛ در صورتی تیک بومی بودن را انتخاب کنید که شرایط آن را داشته باشید در غیر اینصورت تیک غیربومی را انتخاب نمایید(برای مثال فردی که بومی شهر اصفهان محسوب می شود و محل مورد نظر ایشان بیمارستان سیدالشهدا(ع) سمیرم باشد می بایست تیک غیر بومی را انتخاب نماید.).

مهم* متقاضیانی که قبلا در کمیسیون های طرح شرکت نموده اند لازم است مجددا با کد رهگیری وارد سامانه شده و نسبت به ویرایش و ثبت اطلاعات مورد نظر اقدام نمایند.
مهم* به خانم هایی که باردار هستند توصیه می شود از آنجا که مراکز و واحدها از شروع به کار آنان خودداری می نمایند، در ثبت نام طرح شرکت ننموده و طرح خود را به بعد از وضع حمل موکول نمایند.

مهم: امتیازی که سامانه اعلام می کند قابل استناد نمی باشد.

نتایج پس از بررسی های لازم به افراد پذیرفته شده از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد همچنین اسامی پذیرفته شدگان در سایت معاونت درمان قابل رؤیت خواهد بود.

*جهت ثبت نام به سامانه Tarhreg.behdasht.gov.irمراجعه نمایید.

* مدارک لازم جهت شرکت و تکمیل فرم ثبت نام (ارسال مدارک از طریق آپلود در سایت طرح):

۱)اسکن عکس ۴×۳ ، رنگی و پشت زمینه سفید(حداکثر حجم kb۶۰)

۲) تصاویر صفحه اول و دوم شناسنامه

۳) تصویر کارت ملی (ذکر شماره تلفن(همراه و ثابت) به صورت خوانا بر روی صفحه کارت ملی که اسکن می گردد)

۴) فرم تسویه حساب به روزاز صندوق رفاه دانشجویی{ساختمان شماره ۴ ، صندوق رفاه دانشجویی(صرفا متعلق به کلیه فارغ التحصیلان دانشگاههای دولتی می باشد)}

۵) تصاویر گواهی پایان تحصیلات دو مقطع تحصیلی متوالی(دوره ابتدایی ، راهنمایی یا دبیرستان(در صورت استفاده از سهمیه بومی بودن)

۶) تصویر کارت شناسایی شهداء ، جانبازان و ایثارگران برای افرادی که مشمول امتیاز می باشند .

*) هریک از مدارک ذکرشده غیر از عکس بایستی با Resolutionحداکثر ۱۵۰ اسکن شود . و حجم آن حداکثر ۵۰۰kbو فرمت مورد قبول jpgو سیاه سفید می باشد .

تبصره۱: در کلیه مراکز اولویت با پذیرش نیروی بومی و ساکن ، بومی و غیر ساکن ، ساکن و غیر بومی می باشد . لازم به توضیح است بومی به فردی اطلاق می شود که محل تولد و یا محل صدور شناسنامه نامبرده صادره از محل مورد نظر باشد ویادومقطع از سه مقطع تحصیلی را فرد در آن شهرستان گذرانده باشد.

تبصره۲: مقاطع تحصیلی عبارت است از : مقطع دبستان ، راهنمایی و دبیرستان . ضمنا پیش دانشگاهی جزء مقاطع تحصیلی محسوب نمی گردد.

* منظور از فراغت از تحصیل ، اتمام امتحانات و دروس نمی باشد ، لذا می بایست تاریخ فراغت از تحصیل متقاضی از طرف دانشگاه محل تحصیل به دفتر اداره طرح وزارت بهداشت ، اعلام گردیده باشد.

*فردی متاهل تلقی می گردد که ازدواج وی ثبت قانونی گردیده و در شناسنامه زوجین مراتب ازدواج دائم آنها قید گردیده باشد

* درصورت بروز هرگونه مشکل با تلفن ۳۶۶۱۹۶۶۱-۰۳۱ تماس حاصل نمایید .

جهت دریافت اعلام نیاز مراکز درمانی جهت رشته کارشناسی مامایی اینجا را کلیک نمائید.

فرم تعهد و تعیین محل خدمت مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان

فرم تعهد پذیرش در مقاطع بالاتر

ثبت نام

 

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی اصفهان

خیابان آیت الله قدوسی (آپادانااول) تلفن:۳۶۶۱۹۶۶۱  فاکس:۳۶۶۱۲۱۹۳