اولین کمسیون اضطراری طرح رشته های پرستاری ، اتاق عمل ، هوشبری فصل پائیز۹۷

- مشغول بکار شدن افراد مشمول قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان (رشته های پرستاری ،هوشبری و اتاق عمل) ،قبل از گذراندن خدمت طرح ،در مراکز خصوصی، دولتی ،خیریه و سایر ارگانها تخلف محسوب می گردد و در صورت محرز شدن اشتغال نامبردگان ،ضمن برخورد قانونی با مراکزز بکارگیرنده نیرو ، از گذراندن طرح افراد مذکور در این استان جلوگیری بعمل خواهد آمد.

 

- نکته بسیار مهم : جهت آگاهی از وصول اطلاعات فراغت از تحصیل خود از سوی دانشگاه محل تحصیل به وزارت بهداشت قبل از ثبت نام اینترنتی در سایت کمسیون طرح با مراجعه به قسمت تائید فراغت از تحصیل دانش آموختگان در صفحه اصلی سایت معاونت درمان ، با وارد نمودن کد ملی از وصول اطلاعات تحصیلی خود اطمینان حاصل نمایید .سپس در صورت اعلام فراغت از تحصیل از سوی دانشگاه محل تحصیل به سیستم جامع مدیریت طرح سایت وزارت بهداشت( tarhreg.behdasht.gov.ir) نسبت به ثبت نام اینترنتی در کمسیون طرح اقدام نمایید.

- لازم است کلیه متقاضیان با دقت نظر و پس از بررسی های لازم ، مرکز مورد نظر خود را انتخاب نمایید چرا که پس از ثبت نام و انجام مکاتبات به هیچ وجه انتقال به سایر مراکز امکانپذیر نمی باشد و لیکن در صورت انصراف ، بنا به شرایط موجود ۲ فصل آتی (حداقل۶ماه) از شرکت در کمیسیون های استان اصفهان محروم خواهند شد.

تبصره : انصراف از طرح پس از صدور ابلاغ شروع به کار نیروها در مراکز ، منوط به موافقت کامل مرکز و شروع به کار نیروی جایگزین می باشد که حداقل شش ماه طول خواهد کشید .

- قابل توجه آقایان شرکت کننده در کمیسیون :
انجام خدمت سربازی نسبت به انجام خدمت طرح اولویت داشته و آقایانی که تا به حال خدمت سربازی انجام نداده و یا از خدمت سربازی معاف نبوده ، حق شرکت در کمیسیون را نخواهند داشت .

****-آقایان در صورت دارا بودن شرایط زیر اجازه ثبت نام دارند

 دارا بودن كارت پایان خدمت نظام وظیفه قبل از فارغ التحصیلي در رشته های پیراپزشکي با مقطع دیپلم و یا كارداني

دارا بودن کارت معافیت از خدمت یا پایان خدمت نظام وظیفه بعد از فارغ التحصیلي در رشته های پیراپزشکی

اگرخدمت نظام وظیفه بعد از فارغ التحصیلي در رشته های پزشکي و پیراپزشکي كمتر از حدنصاب مدت طرح باشد كمتر از ۲۴ ماه جهت مقاطع كارشناسي وبالاتر وكمتر از ۱۲ ماه جهت كارداني ،در این حالت باید كارت پایان خدمت پس از فارغ التحصیلي در رشته های پیراپزشکي به عنوان مدارك ارائه شود .در صورت عدم صدور كارت پایان خدمت نامه معتبر از ستاد كل نیروهای مسلح یا كارت ترخیص کامل از خدمت قابل قبول است.

 

با توجه به اطلاع رسانی کامل از طریق سایت از تماسهای غیر ضروری جدا خودداری نمایید.

 

جهت دریافت اعلام نیاز مراکز درمانی جهت رشته پرستاری اینجا را کلیک نمائید.

جهت دریافت اعلام نیاز مراکز درمانی جهت رشته هوشبری اینجا را کلیک نمائید.

جهت دریافت اعلام نیاز مراکز درمانی جهت رشته اتاق عمل اینجا را کلیک نمائید.

 

- مهلت ثبت نام اینترنتی جهت کمسیو ن  طرح فصل پائیز سال ۱۳۹۷ از روزچهار شنبه ۲آبان ماه (ساعت ۱۱صبح ) لغایت اتمام مجوز مراکز  خواهد بود.

***- پذیرفته شدن افراد در مراکز پس از بررسی بومی بودن و تاریخ فراغت از تحصیل وتاریخ ثبت نام در سامانه ، براساس امتیازات افراد که شامل {خانواده شهداء وجانبازان و آزادگان  (فرزند،همسر،خواهر وبرادر)،تاهل برای خانم ها* ، خانواده کارکنان دانشگاه *، نفرات اول تا سوم دانشگاهها به هنگام فراغت از تحصیل ، فارغ التحصیلان دارای مقاله چاپ شده در مجلات داخلی و خارجی و یا کتاب و اختراع ثبت شده و طرحهای تحقیقاتی و استعدادهای درخشان }است ، می باشد .

*فردی متاهل تلقی می گردد که ازدواج وی ثبت قانونی گردیده و در شناسنامه زوجین مراتب ازدواج دائم آنها قید گردیده باشد.

**پذیرش و بکارگیری بانوان بارداری كه نوبت طرح آنها فرا رسیده است امکان پذیر نیست. بدیهي است افراد مذكور مي توانند پس از سپری نمودن دوران بارداری وزایمان مجددا ثبت نام نمایند تا جهت اعزام به طرح آنها اقدام گردد

.

**امتیاز مربوط به خانواده درجه یک کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ، شامل: فرزندان ، برادران ، خواهران و همسر دائمی کارکنان شاغل و بازنشسته و وظیفه بگیر با ارائه حکم کارگزینی .

*** استفاده از امتیازات نفرات اول تا سوم دانشگاه منوط به ارائه گواهی از دانشگاه محل تحصیل می باشد .

 

 

****ضمنا تعیین محل خدمت و صدور ابلاغ شروع بکار پذیرفتگان بر اساس اولویت نیاز مراکز میباشد.

 

- متقاضیان لازم است قبل از تکمیل فرم ، کلیه بندهای مربوط به قوانین و مقررات نیروهای طرحی را مطالعه و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .

- دقت و توجه به محل های مورد نیاز ،بومی بودن، جنسیت و وضعیت تاهل ضروری می باشد ، زیرا درصورت عدم همخوانی ، پذیرفته نخواهید شد.

 

**تبصره۱ : در شهرستانها به ترتیب اولویت با نیروی بومی و ساکن ، بومی و غیر ساکن ، ساکن و غیر بومی می باشد . لازم به توضیح است بومی به فردی اطلاق می شود که محل تولد و یا محل صدور شناسنامه نامبرده صادره از محل مورد نظر باشد و یا دو مقطع از سه مقطع تحصیلی را فرد در آن شهرستان گذرانده باشد.

تبصره۲: مقاطع تحصیلی عبارت است از : مقطع دبستان ، راهنمایی و دبیرستان . ضمنا پیش دانشگاهی جزء مقاطع تحصیلی محسوب نمی گردد.

- جهت اطلاع کلیه متقاضیان ، مراکزی که بالای ۱۰۰کیلومتر تا مرکز استان فاصله داشته باشند دارای پانسیون می باشند(لازم به ذکر است که پانسیون براساس شرایط و مقدورات آن شبکه می باشد) . (مراکز دارای پانسیون : شبکه سمیرم ، شبکه نائین (انارک) ، مرکز شبانه روزی چوپانان ، شبکه خور و بیابانک ،، مرکز شبانه روزی جندق ، شبکه نطنز ، اردستان ، گلپایگان ، خوانسار ، فریدن(داران) ، فریدونشهر ، چادگان،بوئین و میاندشت )می باشد.

- مراکز(مبارکه ، لنجان ، شاهین شهر،میمه ، فلاورجان ، کلیشاد و سودرجان، خمینی شهر ، برخوار ،نجف اباد،شهرضا) فاقد پانسیون بوده و افراد جهت انجام شیفت ها می بایستی تردد نمایند ، بنابراین توصیه می گردد این مناطق را افراد غیر بومی انتخاب ننمایند .

 

نحوه صدور ابلاغ جهت رشته های پرستاری، هوشبری ، اتاق عمل به شرح ذیل میباشد:

 

****** ابلاغ جهت مراکز (گلپایگان ،خوانسار ،فریدن ،فریدونشهر ،چادگان ،بوئین ومیاندشت ،نطنز،بادرود ،اردستان ،نائین وسمیرم) به استثنای (مرکز شبانه روزی چوپانان ، شبکه خور و بیابانک ، مرکز شبانه روزی جندق وانارک (ابلاغ سال اول ۱۲ماهه صادر می گردد)) به صورت ۱۸ ماهه صادر میگردد و پس از ۱۸ ماه ، در سال دوم (۶ماهه دوم ) براساس نیاز و نظر این معاونت به یکی از مراکز شهر معرفی خواهد شد . لذا مشمولین باید حداکثر یک ماه قبل از اتمام سال اول طرح به معاونت درمان (اداره پرستاری) جهت تعیین محل نیمه دوم طرح مراجعه نمایند.

ضمنا در خصوص سایر مراکز داخل شهر و حومه اصفهان مدت خدمت دو سال مقرر خواهد شد.

- ابلاغ جهت افراد بومی و ساکن شهرستانها و متقاضیان خدمت دو ساله ، ۲۴ ماهه صادر خواهد شد .

 

 

***** منظور از استعداد درخشان ، فردی است که از سوی ستاد استعدادهای درخشان معرفی گردیده است .

- باتوجه به اینکه افراد می توانند ، سه اولویت انتخاب کنند و بررسی و تکمیل ظرفیت مراکز از اولویت اول بوده و درصورت تکمیل ظرفیت مراکز از طریق اولویت اول متقاضیان ، به اولویت های دوم و سوم سایر متقاضیان ترتیب اثر داده نخواهد شد ، پس لازم است در انتخاب اولویت ها دقت لازم را به عمل آورید .

*****- باتوجه به محدود بودن سهمیه ها و محدودیت های موجود ، لازم است کلیه متقاضیان با دقت نظر و پس از بررسی های لازم ، مرکز مورد نظر خود را انتخاب نمایید چرا که پس از ثبت نام و انجام مکاتبات در صورت انصراف ، بنا به شرایط موجود ۲ تا ۳ فصل آتی از شرکت در کمیسیون های استان اصفهان محروم خواهند شد.

تبصره : انصراف از طرح پس از صدور ابلاغ شروع به کار نیروها در مراکز ، منوط به موافقت کامل مرکز و شروع به کار نیروی جایگزین می باشد که حداقل سه تا شش ماه طول خواهد کشید .
- در حین انجام خدمات ، انصراف از طرحی که به منزله توقف از طرح* برای مدت زمان مشخصی باشد نیز تا ۲ فصل از انجام مابقی خدمات در استان اصفهان محروم خواهند شد .
* توقف از طرح عبارت است از : شروع خدمت پذیرفته شده که باتوجه به قبولی در آزمون مقطع بالاتر ، بیماری خاص و انتقال از استان اصفهان به استانهای دیگر می باشد .

از آنجایی که مراکز و واحدها از شروع به کار خانم های باردار جلوگیری می نماید ، لذا خواهشمند است مشمولین مذکور از شرکت و ثبت نام جدا خودداری نمایند

 

-. مدارک لازم جهت شرکت و ثبت نام :
۱) اسکن اصل صفحه اول و دوم و سوم شناسنامه (صفحه سوم شناسنامه ،صفحه آخر (توضیحات) می باشد)
۲) اسکن پشت و روی کارت ملی***

۳)عکس رنگی پشت سفید 
۴) تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت سربازی
۵) فرم میزان بدهی یاتسویه حساب به روز از صندوق رفاه دانشجویی  {ساختمان شماره ۴ ، صندوق رفاه دانشجویی (صرفا متعلق به کلیه فارغ التحصیلان دانشگاههایی دولتی می باشد)}

- مدارک لازم برای استفاده از امتیازات بند ۱۰ :
۱) تصاویر صفحه اول و دوم وسوم شناسنامه
۲) تصاویر گواهی پایان تحصیلات دوره ابتدایی ، راهنمایی یا دبیرستان( جهت استفاده از امتیاز بومی بودن)
۳) تصویر حکم کارگزینی برای خانواده کارکنان دانشگاه
۴) تصویر گواهی استعلام نفرات برتر اول تا سوم دانشگاهها به هنگام فراغت از تحصیل
۵) تصویر گواهی معتبر برای افرادی که جزء استعدادهای درخشان می باشند .
۶) تصویر کارت شناسایی شهداء ، جانبازان و ایثارگران برای افرادی که مشمول امتیاز می باشند.

 

 

آدرس:اصفهان- خیابان آپادانا اول – روبروی مسجد ۱۵ خرداد- معاونت درمان- اداره پرستاری

ثبت نام

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی اصفهان

خیابان آیت الله قدوسی (آپادانااول) تلفن:۳۶۶۱۹۶۶۱  فاکس:۳۶۶۱۲۱۹۳