اداره تجهیزات پزشکی

جلسه آموزشی آشنایی با اصول فیزیکی دستگاه سونوگرافی

روز دوشنبه ۱۸ دیماه جلسه آموزشی « آشنایی با اصول فیزیکی دستگاه سونوگرافی » ویژه کارشناسان و تکنسین های تجهیزات پزشکی کلیه بیمارستانهای دولتی، خصوصی، خیریه و وابسته به ارگانها در محل سالن کنفرانس معاونت درمان برگزار گردید.   
 

اطلاع رسانی برگزاری کارگاه کنترل کیفی و کالیبراسیون تجهیزات پزشکی

برگزاری کارگاه کنترل کیفی و کالیبراسیون تجهیزات پزشکی توسط دانشکده فناوریهای نوین دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با همکاری انجمن صنفی متخصصین تجهیزات پزشکی در تاریخ ۸ آذر ماه ۹۶
دریافت پوستر همایش

جلسه آموزشی کالیبراسیون تجهیزات پزشکی

جلسه آموزشی «کالیبراسیون تجهیزات پزشکی» روز چهارشنبه ۱۷ آبانماه جهت کارشناسان و تکنسین های تجهیزات پزشکی کلیه بیمارستانهای دولتی، خصوصی، خیریه و تأمین اجتماعی استان در محل سالن کنفرانس معاونت درمان برگزار گردید.
دریافت فایل کنترل کیفی

دریافت فایل نگهداری پیش بینانه

نتیجه کمیسیون طرح اختیاری رشته مهندسی پزشکی تابستان ۹۶

نتیجه کمیسیون طرح اختیاری رشته مهندسی پزشکی فصل تابستان ۹۶پس از بررسی مدارک ارسالی و امتیازبندی بر اساس اطلاعات شرکت کنندگان در کمیسیون فوق اعلام شد.

دریافت فایل اسامی پذیرفته شدگان
قابل توجه متقاضیان شرکت در طرح اختیاری: از این پس جهت شرکت در طرح اختیاری از طریق ثبت نام در سامانه رشد به آدرس: Tarhreg.behdasht.gov.ir

جلسه آموزشی آشنایی با دستگاه های استریل کننده

چهارشنبه ۱۲ مهر ماه جلسه آموزشی «آشنایی با دستگاه های استریل کننده» ویژه کارشناسان و تکنسین های تجهیزات پزشکی کلیه مراکز درمانی دولتی و خصوصی استان در محل سالن کنفرانس بیمارستان امام موسی کاظم برگزار شد در این کارگاه یکروزه استریلیزاسیون و انواع روشهای آن، اندیکاتورهای تشخیصی، ابزار و استاندارد های بسته بندی و ... آموزش داده شد.

دریافت فایل آموزش اتوکلاو
دریافت فایل آموزش استریل

 

کارگاه یکروزه اصول اخلاق حرفه ای در مهندسی پزشکی

برای نخستین بار در سطح کشور کارگاه یکروزه « اصول اخلاق حرفه ای در مهندسی پزشکی » ویژه کارشناسان و تکنسین های تجهیزات پزشکی کلیه مراکز درمانی استان، روز چهارشنبه ۱۵ شهریور ماه در محل سالن کنفرانس معاونت درمان برگزار گردید. در این کارگاه مباحث مطرح شده شامل اصول اخلاق سازمانی، منشورهای اخلاقی سازمانها، اخلاق و تعالی سازمانی و فردی و ... مورد استقبال ویژه کارشناسان شرکت کننده قرار گرفت و بعضی از نمونه های ملی و بین المللی سازمانهای اخلاق مدار در حوزه مهندسی پزشکی ارائه گردید همچنین باتوجه به استقبال و درخواست حاضرین در کارگاه، مقررگردید جلسه تکمیلی در این خصوص برگزار گردد.
 

برگزاری آزمون دوره آموزشی مجازی مسئولین فنی شرکتهای تولید کننده تجهیزات پزشکی

روز پنجشنبه نهم شهریور ماه آزمون دوره آموزشی مسئولین فنی شرکتهای تولید کننده تجهیزات پزشکی که توسط اداره کل تجهیزات پزشکی به صورت مجازی برگزار شده بود در محل سالن کنفرانس معاونت درمان، با حضور کلیه متقاضیان و همکاری اداره تجهیزات پزشکی و نظارت نماینده انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور برگزار گردید.
 

نتایج آزمون قوانین، مقررات و ضوابط تجهیزات پزشکی

قابل توجه کارشناسان واحد مهندسی پزشکی مراکز درمانی که در آزمون قوانین، مقررات و ضوابط تجهیزات پزشکی که در تاریخ ۲۴ تیر ماه برگزار گردید شرکت نموده اند: مشاهده نمرات آزمون با کد ملی
افرادی که موفق به شرکت در آزمون فوق نشده اند و یا نمره قبولی (۶۰) را کسب ننموده اند می توانند در آزمون مجدد که روز دوشنبه مورخ ۶/۶/۹۶ رأس ساعت ۸ صبح در محل سالن کنفرانس معاونت درمان برگزار می گردد شرکت نمایند.

 

جلسه آموزشی آشنایی با دستگاه های آندوسکوپی

چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه جلسه آموزشی« آشنایی با دستگاه های آندوسکوپی» ویژه کارشناسان و تکنسین های مراکز آموزشی درمانی و بیمارستانهای دولتی، خصوصی، خیریه و وابسته به ارگانها توسط اداره تجهیزات پزشکی معاونت درمان و در محل سالن کنفرانس مرکز آموزشی درمانی نور و علی اصغر برگزار گردید در این جلسه شناخت انواع آندوسکوپها (شامل گاستروسکوپ، کولونوسکوپ، دئونوسکوپ، برونکوسکوپ و ....) آشنایی با اجزای تشکیل دهنده آنها و تکنولوژیهای جدید در سیستمهای آندوسکوپی همچنین اصول نگهداشت ، شستشو و ضدعفونی آنها توضیح داده شد و مورد استقبال کارشناسان قرار گرفت.
 

ثبت نام کمیسیون طرح اختیاری رشته مهندسی پزشکی فصل تابستان سال ۹۶(اصلاحیه)

قابل توجه متقاضیان شرکت در طرح مهندسی پزشکی
با توجه به تغییر اطلاعات طرح مهندسی پزشکی و جابجایی دو بیمارستان متقاضی کارشناس تجهیزات پزشکی، افرادی که در طرح مهندسی پزشکی تیرماه ثبت نام نموده اند در صورت تمایل به تغییر انتخابهای خود نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نمایند. سامانه ثبت نام تا تاریخ ۱۹/۵/۹۶ جهت ثبت نام و ویرایش اطلاعات باز می باشد. آزمون و مصاحبه در هفته آخر مرداد ماه فقط از پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت صورت می گیرد که بوسیله پیامک به اطلاع ایشان رسانیده می شود منابع آزمون اطلاعات پایه متقاضیان در زمینه رشته تحصیلی خود و آشنایی اولیه و کلی با بیمارستان و تجهیزات پزشکی و همچنین آیین نامه تجهیزات پزشکی می باشد.با توجه به توضیحات فوق درخواست می گردد از تماسهای تلفنی با اداره تجهیزات پزشکی معاونت درمان اکیداً خودداری گردد.

صفحه‌ها

اشتراک در اداره تجهیزات پزشکی

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی اصفهان

خیابان آیت الله قدوسی (آپادانااول) تلفن:۳۶۶۱۹۶۶۱  فاکس:۳۶۶۱۲۱۹۳