«ثبت نام اینترنتی کمیسیون طرح رشته مامایی»

etela251191قابل توجه کلیه متقاضیان : با توجه به ثبت نام اینترنتی کمیسیون طرح رشته مامایی فصل زمستان دقت و رعایت

نکات زیر الزامی است.
 
جهت دریافت اعلام نیاز مراکز درمانی جهت رشته مامایی اینجا را کلیک نمائید.
۱. به اطلاع کلیه متقاضیان واجد شرایط گذراندن طرح رشته مامایی می رساند، تاریخ ثبت نام اینترنتی کمیسیون فصل زمستان از روز شنبه مورخ ۲۸/۱۱/۹۱ آغاز و تا پایان روز جمعه ۴/۱۲/۹۱ می باشد. خواهشمند است از حضور و تماس غیر ضروری خودداری فرمائید.
۲. باتوجه به محدود بودن سهمیه ها و محدودیت های موجود ، لازم است کلیه متقاضیان با دقت نظر و پس از بررسی های لازم ، مرکز مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
۳. متقاضیان لازم است قبل از تکمیل فرم ، کلیه بندهای مربوط به قوانین و مقررات نیروهای طرحی را مطالعه و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
۴. منظور از فراغت از تحصیل ، اتمام امتحانات و دروس نمی باشد ، لذا می بایست تاریخ فراغت از تحصیل متقاضی از طرف دانشگاه محل تحصیل به دفتر اداره طرح وزارت بهداشت ، اعلام گردیده باشد.
تبصره۱ : در شهرستانها به ترتیب اولویت با نیروی بومی و ساکن ، بومی و غیر ساکن ، ساکن و غیر بومی می باشد . لازم به توضیح است بومی به فردی اطلاق می شود که محل تولد و یا محل صدور شناسنامه نامبرده صادره از محل مورد نظر باشد و یا دو مقطع از سه مقطع تحصیلی را فرد در آن شهرستان گذرانده باشد.
تبصره۲: مقاطع تحصیلی عبارت است از: مقطع دبستان، راهنمایی و دبیرستان. ضمنا پیش دانشگاهی جزء مقاطع تحصیلی محسوب
نمی گردد.
تبصره۳ : افرادی که شرایط لازم و تمایل دارند از امتیاز بومی بودن استفاده نمایند، لازم است مدارک را اسکن و ارسال نمایند، در غیر اینصورت نیاز به اسکن و ارسال مدارک بومی بودن نمی باشد .
۵. ابلاغ جهت مراکزی که بالای ۱۰۰km تا مرکز استان فاصله داشته باشند به صورت ۱۲ ماهه صادر میگردد و پس از ۱۲ ماه در صورت نداشتن منع قانونی از نظر گذراندن طرح در شهر اصفهان، در سال دوم (۱۲ماهه دوم ) براساس نیاز و نظر این معاونت به یکی از مراکز شهر معرفی خواهد شد. لذا مشمولین باید یک ماه قبل از اتمام سال اول طرح به معاونت درمان جهت تعیین محل مراجعه نمایند .
۶. پذیرفته شدن افراد در مراکز پس از بررسی بومی بودن و تاریخ فراغت از تحصیل، براساس امتیازات افراد که شامل{تاهل برای خانم ها*، خانواده کارکنان دانشگاه **، نفرات اول تا سوم دانشگاهها به هنگام فراغت از تحصیل*** ، فارغ التحصیلان دارای مقاله چاپ شده در مجلات داخلی و خارجی و یا کتاب و اختراع ثبت شده و طرحهای تحقیقاتی**** ، استعدادهای درخشان***** و خانواده شهداء و ایثارگران (فرزند ، همسر،خواهر و برادر)} است، می باشد.
*فردی متاهل تلقی می گردد که ازدواج وی ثبت قانونی گردیده و در شناسنامه زوجین مراتب ازدواج دائم آنها قید گردیده باشد.
**امتیاز مربوط به خانواده درجه یک کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ، شامل: فرزندان ، برادران ، خواهران و همسر دائمی کارکنان شاغل و بازنشسته و وظیفه بگیر با ارائه حکم کارگزینی .
*** استفاده از امتیازات نفرات اول تا سوم دانشگاه منوط به ارائه گواهی از دانشگاه محل تحصیل می باشد .
**** استفاده از امتیازات افراد دارای مقاله، کتاب و اختراع ثبت شده و طرحهای تحقیقاتی منوط به ارائه مدارک به حوزه معاونت پژوهشی این دانشگاه و اخذ تاییدیه  می باشد.(معاونت پژوهشی: دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ، ساختمان شماره ۴) .
***** منظور از استعداد درخشان، فردی است که از سوی ستاد هدایت استعدادهای درخشان معرفی گردیده است.
۷. با توجه به اینکه افراد می توانند، سه اولویت انتخاب کنند و  بررسی و تکمیل ظرفیت مراکز از اولویت اول بوده و درصورت تکمیل ظرفیت مراکز از طریق اولویت اول متقاضیان، به اولویت های دوم و سوم سایر متقاضیان ترتیب اثر داده نخواهد شد، پس لازم است در انتخاب اولویت ها دقت لازم را به عمل آورید .
۸. محل انتخابی سال دوم  براساس نظر این معاونت و با توجه به اولویت نیاز مراکز درمانی شهر اصفهان خواهد بود.
۹. با توجه به محدود بودن سهمیه ها و محدودیت های موجود ، لازم است کلیه متقاضیان با دقت نظر و پس از بررسی های لازم ، مرکز مورد نظر خود را انتخاب نموده و پس از اعلام نتایج از طریق همین وب سایت در صورت انصراف ، انصراف کتبی خود را تا تاریخ مشخص شده کتبا به این معاونت اعلام نمایند، در غیر اینصورت از شرکت در کمیسیون های استان اصفهان محروم خواهند شد.
تبصره : انصراف از طرح پس از شروع به کار نیروها در مراکز ، منوط به موافقت کامل مدیر شبکه و یا مدیر مرکز می باشد و تنها در صورت قبولی در مقطع بالاتر و تغییر محل سکونت، فرد می تواند بدون تعیین جایگزین انصراف نماید.
۱۰. در حین انجام خدمات، در صورت تمایل به انصراف و موافقت مدیر شبکه از شرکت در کمیسیون های استان اصفهان محروم خواهند شد .
 ۱۱. از آنجایی که مراکز و واحدها از شروع به کار خانم های باردار جلوگیری می نماید، لذا خواهشمند است مشمولین مذکور از شرکت و ثبت نام جدا خودداری نمایند .
۱۲. مدارک لازم جهت شرکت و تکمیل فرم ثبت نام :
*** ذکر شماره تلفن(همراه و ثابت) به صورت خوانا بر روی صفحه کارت ملی که اسکن می گردد ، ضروری می باشد .
۱) اسکن صفحه اول و دوم شناسنامه
۲) اسکن کارت ملی
۳) اسکن فرم تسویه حساب به روز از صندوق رفاه دانشجویی{ساختمان شماره ۴ ، صندوق رفاه دانشجویی(صرفاً متعلق به کلیه فارغ التحصیلان دانشگاههای دولتی می باشد)}
۱۳. مدارک لازم برای استفاده از امتیازات بند ۶:(علاوه بر وجود مدارک ذکر شده در بند ۱۲) 
۱) اسکن گواهی پایان تحصیلات دوره ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان(جهت استفاده از امتیاز بومی بودن)
۲) اسکن حکم کارگزینی برای خانواده کارکنان دانشگاه
۳) اسکن گواهی استعلام نفرات برتر اول تا سوم دانشگاهها به هنگام فراغت از تحصیل
۴) اسکن نامه امتیاز افراد دارای مقاله چاپ شده در مجلات داخلی و خارجی و یا کتاب و اختراع ثبت شده و طرحهای تحقیقاتی از معاونت پژوهشی دانشگاه(ساختمان شماره ۴، مرکزعلم سنجی دانشگاه)
 
لینک آیین نامه امتیازدهی به فعالیت های پژوهشی دانش آموختگان مشمول طرح نیروی انسانی
۵) اسکن گواهی معتبر برای افرادی که جزء استعدادهای درخشان می باشند .
۶) اسکن کارت شناسایی شهداء ، جانبازان و ایثارگران برای افرادی که مشمول امتیاز می باشند.
 
جهت ارسال مدارک:
 در قسمت آپلود مدارک در فرم ثبت نام با کلیک بر روی دکمه اضافه کردن فایل، فایل مورد نظر را انتخاب نموده، سپس روی دکمه start کلیک کرده و هریک از فایل ها را به صورت تک تک upload نمایید. پس از اطمینان از وارد نمودن کلیه اطلاعات و آپلود کلیه مدارک بر روی دکمه ذخیره کلیک نمایید تا اطلاعات شما در سیستم ثبت گردد. جهت نام گذاری فایل های آپلودی از نام فامیل به صورت انگلیسی به همراه یک عدد استفاده نمایید, به صورتی که نامها و اعداد ذکر شده غیرتکراری باشد.
لازم به ذکر است که :
۱) هر یک از مدارک ذکرشده بایستی با Resolution حداکثر ۱۵۰اسکن شود و حجم آن حداکثر ۵۰۰kb و فرمت مورد قبول jpg و سیاه سفید می باشد.
۲) درصورت عدم اسکن و ارسال مدارک، ثبت نام لغو می گردد.
۳) مهلت ارسال مدارک تا پایان روز ثبت نام جمعه مورخ ۴/۱۲/۹۱ می باشد.۴) در صورت بروز هرگونه مشکل با تلفن ۶۶۱۹۶۶۱-۰۳۱۱ داخلی ۲۷۰ تماس حاصل نمایید.
 
 ثبت نام 
 

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی اصفهان

خیابان آیت الله قدوسی (آپادانااول) تلفن:۳۶۶۱۹۶۶۱  فاکس:۳۶۶۱۲۱۹۳